Salony SPA, gabinety odnowy biologicznej czy fizjoterapeutyczne to w dzisiejszych czasach jedne z najczęściej odwiedzanych miejsc oferujących terapię naturalnymi metodami oraz mentalne odprężenie. Dlatego zawód masażysty jest coraz bardziej pożądany.

Masaż leczniczy

Trigger jest niepubliczną szkołą, która oferuje kursy w kilku miastach. Łódź jest jednym z tych miejsc, gdzie nauczysz się, jak być profesjonalnym masażystą. Nasze programy nauczania spełniają wymogi akredytacyjne Kuratorium Oświaty ? to gwarancja dobrej jakości kształcenia. Nasi absolwenci otrzymują międzynarodowe zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, upoważniające do podjęcia pracy w zawodzie nie tylko na terenie Polski, ale również całej Unii Europejskiej. To doskonała propozycja dla tych, którzy rozważają wyjazd zagranicę, ale chcą poprzedzić go trafnym wykształceniem. Dzięki nam nie musisz podejmować nauki w obcym języku i przepłacać za kursy zawierające znacznie mniej masaży organizowne w innym kraju.

Masaż lomi lomi

Nasza kadra to wyspecjalizowani fizjoterapeuci, którzy potrafią zwięźle przekazać swoją wiedzę zaledwie w tydzień, jednocześnie gwarantując najwyższy poziom. Przekazujemy naszym kursantom materiały szkoleniowe na własność. Dzięki nim nawet po zakończonej nauce masz możliwość powrotu do wiedzy teoretycznej. Co więcej ? gratisowo oferujemy dostęp do kursów. Absolwenci mogą w dowolnej chwili zgłosić się do nas, aby powtórzyć szkolenie. To najlepszy sposób na utrwalanie wiedzy i rozwijanie umiejętności. Nie ograniczamy się wyłącznie do miasta, jakim jest Łódź. Jesteśmy otwarci na przyjezdnych, dlatego oferujemy im noclegi. Nie musisz dojeżdżać ani rezerwować pokoju w hotelu na własną rękę.

Masaż kamieniami

Jedną z form leczenia jest hawajski masaż, który dotarł do Polski zaledwie kilka lat temu, a na świecie praktykowany jest już od II połowy XX wieku. Jego nazwa oznacza naciskanie, ugniatanie, pocieranie, a także dotyk miękkiej, aksamitnej łapy kota. Ideą tej techniki jest leczenie psychiki. Według hawajskich poglądów w mięśniach, ścięgnach i stawach zapisana jest pamięć dawnych uczuć i przeżyć. Stresujące życie wywołuje wiele chorób ? układu krążenia, bóle głowy, depresję, bezsenność czy nerwice. Jednym z leków na wszystkie te dolegliwości jest masaż lomi-lomi. Kurs masażu leczniczego w Łodzi jest więc jedną z najlepszych inwestycji. Zdobyty przez Ciebie zawód upoważni Cię do pracy w gabinecie masażu, odnowy biologicznej, salonach kosmetycznych czy prowadzenia własnej działalności tego typu.

Zimne i gorące kamienie

Oferujemy także kurs masażu kamieniami. Łódź jest jednym z miast, w których możesz odbyć szkolenie. To właśnie w placówce Trigger nauczysz się, jak za pomocą zimnych i gorących kamieni zwiększyć przepływ energii w zmęczonym i schorowanym ciele. To nie tylko doskonała forma relaksu, ukojenia zszarganych nerwów, ale także fantastyczna terapia zdrowotna.

15-letnia tradycja

Nasza szkoła powstała 15 lat temu i przez tak długi czas wykształciliśmy już prawie 3 tysiące masażystów. Uczymy, jak wykonywać tradycyjne masaże, ale także wdrażamy nowoczesne metody terapii manualnej tkanek. Chcemy, aby nasi absolwenci mogli świadczyć szeroki wachlarz usług, zarówno tych klasycznych, znanych od tysięcy lat, jak i nowoczesnych rozwiązań, nieznanych konkurencji. To właśnie dzięki nim wyróżnisz się na rynku pracy. Nauka w Centrum Szkoleniowym Trigger to połączenie doświadczenia klinicznego z azjatyckimi szkołami masażu, przy wykorzystaniu amerykańskiej metody modułowej. To gwarancja jakości kształcenia, której nie mogą zaoferować inne szkoły.

A w prezencie...

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najtrudniejsze są pierwsze kroki w zawodzie. Kupno sprzętu wymaga dużych nakładów finansowych. Dlatego nasi absolwenci otrzymują w prezencie stół do masażu. Nie chcemy zostawiać naszych kursantów samym sobie. Staramy się, aby jak najlepiej przygotować ich do osadzenia się na rynku pracy. Udzielamy darmowych porad marketingowych, które nauczą Cię, jak zbudować swoją pozycję.

Chętni do współpracy

Jako że Polska należy do Unii Europejskiej, realizujemy również wiele kursów przeprowadzanych w ramach programów unijnych. Jednym z nich jest ?Kapitał ludzki?. Jesteśmy otwarci na współpracę, dlatego nasi kursanci mogą ubiegać się o dofinansowanie z urzędu pracy (jeśli masz problem z wypełnianiem dokumentów, my Ci w tym pomożemy). Współdziałamy również z placówkami szkoleniowymi, Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej, Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie, Związkami Osób Niewidomych, urzędami gmin i powiatów. W ramach współpracy z fundacjami realizujemy także szkolenia osób niepełnosprawnych.