Suche igłowanie to profesjonalne szkolenie przeznaczone dla fizjoterapeutów, techników masażu i osteopatów. Jest to technika, która wymaga naruszenia ciągłości skóry w związku w tym wymaga profesjonalnych uprawnień. Wysokospecjalistyczna terapia równie efektywna jak pradawna akupunktura jednakże oparta na najnowocześniejszej wiedzy. Nauczana przez najwyższej klasy fizjoterapeutów, Certyfikowana dyplomami World Massage Federation - ucz się tylko u profesjonalnych fizjoterapeutów w Centrum Fizjoterapii Trigger.

Na szkoleniu dowiesz się czym jest igłoterapia i jakie są mechanizmy jej działania. Szczegółowo poznasz jakie części ciała i w jakim celu igłujemy. Dobór odpowiedniego rozmiaru igieł oraz połączenie igłowania z innymi formami terapii. Bardzo ważne będą również wskazania i przeciwwskazania.

Poznasz właściwe techniki zabiegowe oraz cały proces suchego igłowania. Zasadniczym elementem będzie także nauka odczytywania reakcji ciała pacjenta ze względu na zmienność osobniczą na zabieg oraz właściwe postępowanie zgodnie z tymi sygnałami.

Na kursie uczymy właściwej metodyki wykonania zabiegu a także całości postępowania medycznego- utylizacji, dezynfekcji, zgody pacjenta na zabieg. Dowiesz się w jaki sposób się ubezpieczyć i zabezpieczyć aby wykonać zabieg dobrze, bezpiecznie i we właściwy sposób.

Wreszcie nauczysz się procedur praktycznych, prawidłowego aplikowania igieł, opracowania cienko igłowego kończyn górnych i dolnych. Poznasz techniki specjalistyczne jak opracowywanie blizn za pomocą igieł, terapii ścięgien i wiele innych możliwości które daje terapia suchego igłowania.

Dołącz do nielicznego grona specjalistów którzy potrafią posługiwać się tą wysoko efektywną terapią. Tylko Fizjoterapeuci Uniwersytetu Medycznego nauczą Cię bezpiecznych i efektywnych form terapii. Dlatego Gwarantujemy że większości technik nie poznasz na żadnym innym kursie w Polsce.

Kończąc szkolenie z wynikiem pozytywnym uzyskasz certyfikaty sygnowane logo międzynarodowych organizacji World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association prestiżowych organizacji światowych w języku polskim, angielskim i niemieckim oraz na wzór MEN zgodnie z uprawnieniami PEDAGOGICZNYMI ważne w całej UE a także dokładne materiały szkoleniowe do prywatnego użytku.także tylko u nas SZKOLENIE MOŻESZ BEZPŁATNIE I BEZTERMINOWO POWTARZAĆ GRATIS- DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA TWOJE UMIEJĘTNOŚCI. Dołączasz także do grupy absolwentów Centrum Szkoleniowego Trigger aby otrzymywać nowe informacje i możliwość rozwijania wiedzy i umiejętności z profesjonalistami.

Kurs trwa 2 pełne dni=30 godzin edukacyjnych. Dodatkowo otrzymasz pełne bezpłatne zakwaterowanie w miejscu szkolenia w Poznaniu. Nielimitowane powtórki GRATIS. Szkolenie możesz połączyć z innymi profesjonalnymi kursami jak wysokospecjalistyczna terapia blizn lub Szczegółowa anatomia palpacyjna. Kurs podnoszący kwalifikacje zgodny z nowymi przepisami UE.

Koszt: 2200 zł

zniżka dla absolwentów 200zł

Najbliższe kursy: tutaj

Sprawdź w kalendarzu kursów