Kurs masażu

TERAPEUTA BIOMASAŻU "własny gabinet za tydzień"

pełna nazwa:

Terapeuta biomasażu i poprawy kondycji fizycznej

Jedyny taki kurs w niepowtarzalnej cenie

Kurs OD PODSTAW przeznaczony przede wszystkim dla osób chcących zdobyć nowy zawód i planujących własną działalność.

Jeśli jesteś osobą początkującą i myślisz o zawodzie masażysty - dobrze trafiłeś!

Zrób sobie mądry prezent i zdobądź niesamowity zawód z perspektywami.
Ciesz się dochodową, przyjemną pracą bez zegara i szefa!

Szkolenie zawiera najbardziej przydatne techniki masażu:

- masaż I stopnia dodatkowo z elementami głębokich technik mięśniowych,

- masaż II stopnia dodatkowo z masażem terapeutycznym oraz poizometryczną relaksacją mięśni

- masaż biurowy OFFICE,

- manualny drenaż limfatyczny z kinesiotapingiem,

- masaż hawajski Lomi Lomi,

- manualny masaż odchudzający i antycellulitowy dodatkowo z bańką chińską,

- masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi, zimnymi kamieniami granitowymi i kamieniami szlachetnymi

- masaż kosmetyczny, liftingujący i ujędrniający,

- masaż japoński Shiatsu,

- tradycyjny masaż tajski dodatkowo z elementami terapii manualnej kręgosłupa,

- leczniczą refleksoterapię stóp

- masaż czekoladowy GRATIS
Terapeuta Biomasażu nie jest zawodem medycznym objętym nową ustawą, po naszym kursie możesz bez przeszkód wykonywać masaże od nowego roku

Uzyskujesz tytuł TERAPEUTY BIOMASAŻU I POPRAWY KONDYCJI FIZYCZNEJ z prawem wykonywania masaży w UE

Na prestiżowych certyfikatach międzynarodowych organizacji World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association w języku polskim, angielskim i niemieckim z możliwością wykonywania masaży w krajach Europy oraz zaświadczenie na wzór Ministerstwa Edukacji Narodowej Centrum Trigger.

Jeśli poważnie myślisz o stworzeniu gabinetu z szeroką ofertą masaży - ten pakiet jest dla Ciebie!!!

Nie marnuj swojego czasu i pieniędzy na wielomiesięcznych, przegadanych kursach.

Nie trać połowy życia na nudne szkolenia bez efektów.

Nie bój się konkurencji- od dzisiaj konkurencja boi się CIEBIE.

Nauczymy Cię w tydzień tego, co na prawdę wykorzystasz w pracy z pacjentem, poznasz techniki niedostępne dla innych masażystów i zaczniesz efektywnie pracować.

UWAGA!!!

Jedyny kurs w Polsce także dla osób BEZ ŻADNEGO PRZYGOTOWANIA zgodny z nowym prawem UE!

UWAGA!!!

Dla uczestników tego szkolenia przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - otrzymujesz pełne zakwaterowanie w prezencie!!!

*oferta dotyczy kursów pełnopłatnych w Poznaniu

Jedyny największy pakiet kursów przygotowujący do zawodu w najniższej cenie w Polsce.
Zdobądź niesamowity zawód w tydzień i ciesz się pracą dla siebie!

Skorzystaj z doświadczenia fizjoterapeutów pracujących w najlepszych spa oraz wieloletniej pracy klinicznej i dołącz do najlepszych. Teraz szkolenie przygotowujące do zawodu dostępne jest dla każdego. Wiedzę i umiejętności współczesnej fizjoterapii przekażemy także Tobie.

Własny gabinet? A może praca w renomowanym SPA? Pracuj od razu po szkoleniu!
Otrzymujesz międzynarodowe certyfikaty World Massage Federation z 12 masaży w języku polskim, angielskim i niemieckim oraz Zaświadczenie na wzór MEN z możliwością prowadzenia własnego gabinetu na terenie całej UE, cyfrowe materiały szkoleniowe z filmami, opisami, zdjęciami i schematami poszczególnych technik, gratisowe kursy oraz pełne zakwaterowanie w prezencie w rewelacyjnej cenie

koszt pakietu 4500zł
(w pakiecie oszczędzasz 4100zł!)
UWAGA!!!
Weź ze sobą drugą osobę, a odbędziecie ten kurs w niewiarygodnie niskiej cenie - 3500zł / os.

*oferta dotyczy kursów pełnopłatnych w Poznaniu

Najbliższe kursy: tutaj

czas trwania szkolenia 7 dni = 70 godzin + nielimitowane godziny powtórkowe cyfrowe materiały szkoleniowe gratis Ponieważ po tym szkoleniu masz wiele możliwości pracy w hotelach, spa, centrach odnowy jak również prowadzenia własnej działalności z dojazdem lub stacjonarnie- wszystkie opcje omawiamy na kursie wraz z treściwym 20-letnim doświadczeniem z marketingu, reklamy, prowadzenia usług, rynku masaży oraz psychologii pacjenta żeby przełożyć Twoje nowe umiejętności na gotowe usługi i możliwość budowania własnej marki!!

Dodatkowo otrzymujesz drugi prezent : kurs masażu kobiet w ciąży GRATIS!!!

Pakiet dostępny także w ofercie indywidualnej i dofinansowanej

Pakiet także refundowany przez Powiatowe Urzędy Pracy- jeśli jesteś osobą zarejestrowaną napisz do nas

Kurs możesz DO WOLI powtarzać gratis!

Kurs od podstaw dla osób bez przygotowania oraz dla masażystów jako kurs doszkalający.

Na życzenie rezerwujemy noclegi.

Aby się zapisać napisz lub zadzwoń

szkola-masazu@home.pl lub 693-574-232

Zobacz FILMY ze szkoleńTUTAJ