TERAPIA MIĘŚNIOWO-POWIĘZIOWYCH PUNKTÓW SPUSTOWYCH

Metoda opiera się na lokalizowaniu i likwidowaniu trigger points na poziomie powięzi i mięśni całego ciała.W ramach szkolenia opracowujemy kilka metod pracy na punktach oraz kilka technik lokalizowania. Terapia dotyczy punktów pierwotnych, wtórnych i satelitarnych ze szczególnym uwzględnieniem promieniujących  punktów aktywnych, utrudniających funkcjonowanie pacjentowi. Dzięki metodzie przywracany jest pełen zakres ruchomości tkanek, następuje likwidacja chronicznego bólu w obrębie obszaru leczonego oraz jego promieniowania na inne części ciała, co pozwala normalnie funkcjonować pacjentom bólowym. Metoda jest bardzo skuteczna, szybka i nie wymaga wysiłku terapeuty, jej efekty są długofalowe. Często stosowana w nowoczesnej fizjoteterapii, z pewnością wykorzystasz te techniki w swoim gabinecie.

Kurs można zrealizować w ramach pakietów fizjo-sport lub mega-trigger lub jako oddzielne, jednodniowe szkolenie

Czas trwania to 2 dni z masażem głębokim = 20 godzin
Koszt: 1500zł

Otrzymujesz certyfikaty w 2 językach Szkoły Niepublicznej MEN, dokładne materiały szkoleniowe z opisami i zdjęciami technik oraz możliwość BEZPŁATNYCH powtórek.