Nasza firma szkoleniowa może pochwalić realizacją wielu kursów przeprowadzonych w ramach programów unijnych (,,Kapitał Ludzki") dla prywatnych oraz państwowych placówek i urzędów.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie we współpracy z Urzędami Pracy, placówkami szkoleniowymi, Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej, Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie, Urzędami Gmin i Powiatów.

Chętnie współdziałamy również z Organizacjami użyteczności publicznej oraz fundacjami w realizacji  szkoleń osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do współpracy firmy oraz instytucje Państwowe dla których istotne jest przede wszystkim doświadczenie partnera oraz zadowolenie klientów.

Współpracujemy także z World Massage Federation - organizacją non-profit zajmującą się promowaniem masażu i nowoczesnych metod terapii poprzez wymianę informacji i nauczycieli pomiędzy 50-cioma szkołami masażu z całego Świata. Należą do niej szkoły z USA, Australii, Indii, Tajlandii, Rosji i Europy oraz nasza placówka jako jedyna w Polsce. Dzięki temu możemy wzbogacać nasze szkolenia i metody nieznane dotąd w Europie oraz zamieszczać logo World Massage Federation na naszych certyfikatach co podkreśla prestiż naszych absolwentów i zapewnia im rozpoznawalność na całym Świecie.

Poniżej znajdziecie Państwo część referecji wystawionych naszej szkole w ostatnim czasie. Współpracujemy z urzędami od 12 lat, szczycimy się 2500 aktywnych zawodowo absolwentów, posiadamy 100% pozytywnych referencji oraz 100% zrealizowanych umów. Jeśli szukacie Państwo doświadczonego partnera zapraszamy do współpracy.