Kurs masażu w LONDYNIE

Szkolenie to jest kursem dla masażystów oraz absolwentów kursów, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z pracą w Londynie oraz na wyspach Brytyjskich. Kurs jest prowadzony przez bardzo doświadczoną masażystkę, która od lat mieszka i prowadzi współpracę z prestiżowymi firmami w centrum Londynu. Szkolenie ma za zadanie wprowadzić Cię profesjonalnie w wykonywanie masaży w Anglii, co jest nie lada wyzwaniem jeśli ktoś pierwszy raz spotyka się z tamtejszym specyficznym rynkiem i klientami. Trenerka jest praktykiem i pokaże Ci nie tylko jakie masaże preferują londyńscy klienci ale także jak prowadzić całe postępowanie podczas zabiegu, w jaki sposób prowadzić rozmowę z pacjentem, jak go do siebie przekonać, jak pracować u niego w domu. Bezcenne wieloletnie doświadczenia z wymagającymi pacjentami ze środowisk japońskich i chińskich będą dodatkowym bonusem tego ciekawego szkolenia. Przede wszystkim jednak szkolenie uchroni Cię przed popełnianiem błędów, które mają realny wpływ na rozwój kariery w Anglii

Szkolenie

Szkolenie jest prowadzone w małej 4-5 osobowej grupie. Ogromne zapotrzebowanie na masażystów mobilnych wraz z wysokimi stawkami za same zabiegi sprawia, że rynek londyński staje się szczególnie atrakcyjny dla polskich specjalistów. Oprócz bezcennej wiedzy i doświadczenia zdobywanego latami otrzymasz także pełną opiekę oraz zakwaterowanie podczas szkolenia. Pomoc w znalezieniu pracy oraz uzyskaniu licencji przez certyfikowanego sponsora na wykonywanie zawodu także będzie także możliwa dla wyróżniających się osób

Korzyści

zyskujesz świetne perspektywy pracy oraz samozatrudnienia w perspektywicznym miejscu

uczysz się wypracowanych technik sprawdzonych na specyficznej londyńskiej klienteli na wysokim poziomie

uczysz się pracy z klientem angielskim oraz anglojęzycznym klientem polskim

dzień szkolenia kompleksowo pokazujący wyjazd do klienta w Londynie od A do Z

gwarantujemy noclegi, kuchnię, profesjonalną opiekę 24H, kącik kawowy na 43 piętrze, możliwość płatnego skorzystania ze spa, ale przede wszystkim profesjonalną naukę, bezcenne rady fachowca-praktyka, konwersacja z klientem,

intensywne szkolenie 3-dniowe w intymnej atmosferze kilkuosobowej grupy w dzielnicy biznesowej Canary Wharf

Twój wybór

po szkoleniu można starać się o wizę pracowniczą, pomoc trenerki w zdobyciu pracy w renomowanych firmach w Londynie, zaświadczeń o zatrudnieniu oraz otwierania własnego biznesu na miejscu

Kurs

Czas trwania szkolenia to 3 pełne dni. Po ukończeniu otrzymasz wszystkie praktyczne informacje w formie skryptów a także zaświadczenia najbardziej renomowanej na Świecie organizacji World Massage Federation w języku polskim i angielskim z pieczęcią Placówki Niepublicznej wg. MEN. Pełne zakwaterowanie i opiekę zapewnia organizator. Dojazd i wyżywienie we własnym zakresie.

Koszt szkolenia 3500zł + zakwaterowanie GRATIS

Najbliższy kurs: zapytaj

Aby się zapisać napisz lub zadzwoń

szkola-masazu@home.pl lub 693-574-232

Nieważne, czy dopiero pragniesz rozpocząć swoją przygodę z tym zawodem, czy może posiadasz już doświadczenie w tej profesji, z powodzeniem możesz skorzystać z naszych usług. Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, jak i profesjonalistów.  Studentom, fizjoterapeutom oraz praktykującym specjalistom oferujemy specjalistyczne szkolenia, łączące w sobie nowoczesne techniki terapii manualnej z tradycyjną sztuką masażu.  Udoskonalając swoje umiejętności i poszerzając wiedzę, możesz być w stanie spełniać oczekiwania swoich Klientów i pracodawców. Dowiedz się więcej i wybierz nasze kursy dla masażystów w Warszawie.

Zapisz się na kurs masażu - Warszawa

Posiadamy ponad 18-letnie doświadczenie w branży. Dokładamy wszelkich starań, by nasi absolwenci po ukończeniu szkolenia mogli nie tylko pracować w luksusowych salonach piękności czy SPA, ale również otworzyć swój własny gabinet, w którym będą mogli oferować szeroką gamę usług. Ponadto, oprócz kursu masażu w Warszawie proponujemy także szkolenia marketingowe, które pomogą Ci osiągnąć sukces w branży. Podczas wielu lat obecności na rynku zorganizowaliśmy już wiele kursów i wyszkoliliśmy ogromne grono osób, a nasi absolwenci z powodzeniem pracują w zawodzie i prowadzą własne gabinety. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór usług, dzięki czemu zainteresowani mogą dobrać rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.

Kurs - masażysta, Warszawa

Jest to fantastyczny, a zarazem szybki sposób na zdobycie atrakcyjnego zawodu. Jesteśmy również członkiem organizacji World Massage Federation, dzięki czemu możemy oferować naszym absolwentom certyfikaty World Massage Federation, które znacznie zwiększają rangę szkoleń! Dostępne są one w języku polskim, niemieckim i angielskim. Oprócz tego uczestnicy otrzymują od nas zaświadczenia według rozporządzenia MEN. Dzięki temu nasi absolwenci mogą rozpocząć swoją działalność w całej UE. Wybierz nasze usługi i zdobądź wartościowe certyfikaty!

Kompleksowe i profesjonalne szkolenie - masaż, Warszawa

Uczestnicy oprócz certyfikatu po zakończeniu kursu, otrzymują także cyfrowe materiały szkoleniowe zawierające skrypty, schematy i zdjęcia oraz filmy. Do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie. Nawet po zakończeniu szkolenia nasi absolwenci mogą liczyć na wsparcie, pomoc i doradztwo. Nasi instruktorzy to fizjoterapeuci, lekarze, osteopaci oraz dyplomowani specjaliści posiadający zarówno wieloletnie doświadczenie zawodowe, jak i pedagogiczne. Odkryją przed Tobą tajemnice swojego fachu. Specjalnie opracowane, autorskie programy dydaktyczne obejmują całe spektrum zagadnień, niezbędnych do wykonywania zawodu. Sprawdzone programy szkoleniowe ułatwiają uczniom wejście na wyższy poziom wiedzy i umiejętności. Nasza szkoła skupia wokół siebie utalentowanych i żądnych wiedzy ludzi, którzy pragną się rozwijać i nieustannie doskonalić. Dzięki nam nauczysz się technik od postaw lub rozwiniesz dotychczasowo zdobytą wiedzę pod okiem doświadczonej kadry instruktorów. W naszej szkole stosujemy amerykańską metodę modułową, a wszelkie techniki fizjoterapeutyczne pokazywane są zgodnie z oryginalnymi metodami stosowanymi przez takich specjalistów, jak Art Riggs czy Leon Chaitow. Ponadto jako jedyni w Polsce pokazujemy techniki orientalne zgodnie z zasadami, których nauczyliśmy się w Tajlandii, Chinach, Indonezii, Indii oraz w USA.

Kurs masażu mobilnego - Warszawa

W ofercie Centrum Fizjoterapii Trigger znajduje się szeroki wybór kursów masażu, w tym również kurs masażu mobilnego. Jest to szkolenie dedykowane wszystkim, którzy chcą proponować mobilne usługi. Dzięki temu absolwent może wykonywać oferowane usługi w domu klienta. Oprócz tego oferujemy takie kursy, jak Terapeuta Biomasażu, Biomasażysta Fizjo- Wellness oraz Orientalny, Specjalista Odnowy Biologicznej, Specjalista z dofinansowaniem, Pakiet Fizjo-Sport oraz Spa&wellness, a także Pakiet Weekendowy oraz Pakiet Indywidualny.  Odkryj pełną ofertę naszych szkoleń i kursów przeznaczonych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów z doświadczeniem i zapisz się na te, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości.