Zapraszamy na kurs masażu w Warszawie – to jedno z miast, w którym znajduje się placówka Trigger oferująca przygotowanie do zawodu masażysty. Najszybciej rozwijające się miasto w Polsce przyciąga ogromne rzesze klientów do coraz szybciej powstających gabinetów masażu oraz licznych SPA. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie kształcimy tu najlepiej przygotowanych masażystów, którzy mogą zawalczyć o swoje miejsce na stołecznym rynku masażu niespotykaną ofertą. Nasi absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie właśnie dzięki swojemu wszechstronnemu przygotowaniu. Prowadzone przez nich prywatne gabinety także nie mają sobie równych. Wiadomo bowiem nie od dziś, że w tej branży liczy się tylko jedna ocena - ocena klienta... i wszechstronność

Masaż relaksacyjny

Jeśli masz ochotę dołączyć do grona najlepszych masażystów w Polsce zapraszamy na szkolenie w Warszawie. Kursy dostępne w pakietach oraz jako pojedyncze szkolenia - szczegóły i aktualności w zakładce "kalendarz kursów". To tam znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące cennika oraz terminów odbywania szkolenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najefektywniejsza nauka to ta, którą odbywa się w kameralnym, kilkuosobowym gronie. Dlatego nasze grupy nie są liczne. Oferujemy także indywidualny kurs masażu, z myślą o tych, którzy nie są w stanie uczestniczyć w dwutygodniowym kursie. Zajęcia mogą odbywać się w naszych w pełni wyposażonych salach, ale proponujemy także dojazd w dowolne miejsce na terenie Warszawy. Możesz pobierać naukę zarówno w domu, jak i w swoim gabinecie, bowiem nasza oferta nie jest skierowana wyłącznie do początkujących masażystów uczących się od podstaw. Dajemy również możliwość rozwijania zdobytych już umiejętności, w związku z czym szczególnie profesjonalistom polecamy indywidualny kurs masażu w Warszawie.

Dofinansowania

Nie każdy jednak może sobie pozwolić na opłacenie takiego szkolenia. Dlatego współpracujemy m.in. z Powiatowymi Urzędami Pracy. To tam możesz otrzymać dofinansowanie. Nie wiesz jak wypełnić dokumenty? Nic nie szkodzi, my Ci w tym pomożemy. Prześlemy dokładny instruktaż postępowania.

Indywidualny kurs masażu

Wiemy, że stawianie pierwszych kroków na rynku pracy jest trudne. Dlatego udzielamy bezpłatnych porad marketingowych. Chcemy również, aby założenie własnej działalności po ukończeniu kursu nie było utrudnione, dlatego nasi absolwenci, oprócz solidnych materiałów do nauki, otrzymują także stół do masażu. Wystawiamy międzynarodowe zaświadczenia na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, które upoważniają do podjęcia pracy w zawodzie zarówno w Polsce, jak i zagranicą, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi absolwenci prowadzą z powodzeniem gabinety za granicą lub na statkach wycieczkowych.

Kurs masażu relaksacyjnego w Warszawie

Jednym z najpopularniejszych masaży, obok klasycznego, jest masaż relaksacyjny. To on pozwala mięśniom się rozluźnić, usprawnia krążenie i działa kojąco na nerwy. Dlatego naszym kursantom oferujemy najciekawszy kurs masażu relaksacyjnego, który powinien pojawić się w każdej ofercie salonu odnowy biologicznej.