Indywidualny kurs masażu

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób bardzo zapracowanych, przyjeżdżających na kilka dni do Polski, lub mających małe dzieci stworzyliśmy możliwość zamówienia DOWOLNEGO pakietu kursów w DOWOLNYM terminie.

Możesz ułożyć swój własny pakiet szkoleń, my realizujemy go dla Ciebie kiedy zechcesz.

Napisz jakie masaże CIEBIE interesują i kiedy- my zajmiemy się resztą.

Możesz zamówić kurs dla grupy osób, lub tylko dla siebie.

Otrzymasz do swojej WYŁĄCZNEJ dyspozycji najlepszych nauczycieli, specjalnie przygotowane gabinety, modelki do masażu, dokładne materiały szkoleniowe, dwujęzyczne certyfikaty World Massage Federation oraz Europejskie zaświadczenie na Druku według wzoru MEN uprawniające do pracy w UE zgodnie z założeniami programowymi .

KURS TYLKO DLA CIEBIE BEZ UDZIAŁU INNYCH UCZESTNIKÓW!

 

Kurs indywidualny to nie tylko wybór terminu i rodzaju masaży oraz zalety prywatnego szkolenia ale także zupełnie inne tempo przyswajania nowych umiejętności.

NA KURSIE INDYWIDUALNYM OPANUJESZ NAJWIĘCEJ MASAŻY W CIĄGU 1 DNIA SZKOLENIOWEGO!!

Znacznie skróci to czas twojego pobytu oraz wydatki.

Uwaga!! Druga osoba uczy się GRATIS!!

KURS INDYWIDUALNY
ZAKRES SZKOLEŃ - DOWOLNY
CZAS TRWANIA - DOWOLNY
TERMIN: DOWOLNY
MIEJSCE: SIEDZIBA TRIGGER POZNAŃ z pełnym zakwaterowaniem dla Ciebie i osoby towarzyszącej na miejscu
KOSZT: dwukrotność szkolenia grupowego

 Jeśli interesuje Cię taki kurs napisz lub zadzwoń.

 

KURS INDYWIDUALNY to wygoda wyboru oraz niebywałe możliwości.

 Kurs możesz powtarzać DO WOLI gratis!

Od wielu lat prowadzimy szkolenia na zamówienie również dla grup zorganizowanych, stowarzyszeń studenckich, firm prywatnych, gabinetów masażu i kosmetyki, SPA, osób prywatnych.

Najczęstszy wybór dla osób mieszkających poza Polską

Mamy także bardzo duże doświadczenie w nauczaniu osób niepełnosprawnych, niewidomych, głuchoniemych, amazonek oraz osób z innymi schorzeniami również w ramach dofinansowań z EFS i PFRON oraz fundacji i stowarzyszeń.

Wielokrotnie oprócz Polaków mieszkających w UK, Norwegii, Luksemburgu, Irlandii czy Niemczech gościliśmy również kursantów anglojęzycznych z Egiptu, Tajwanu, Japonii czy Australii. Wszyscy nasi prowadzący oprócz dyplomu fizjoterapeuty, uprawnień pedagogicznych oraz najwyższych umiejętności w dziedzinie masażu mają obowiązek legitymować się certyfikatami językowymi. W razie potrzeby prowadzimy zajęcia również po angielsku.

WE SPEAK ENGLISH

If you are interested in an individual course or a course in English - let us know please.

JEŚLI INTERESUJE CIĘ KURS INDYWIDUALNY LUB ANGLOJĘZYCZNY CZEKAMY NA TWOJĄ WIADOMOŚĆ.

Uwaga!! Teraz uruchomiliśmy dla Was specjalne pomieszczenie przygotowane wyłącznie do kursów indywidualnych w Poznaniu. Lokal mieści się w otulinie Parku Narodowego na obrzeżach Poznania tuż obok naszej sali szkoleniowej. Jest klimatyzowany, zaopatrzony w sprzęt do nauki wszystkich masaży, ma własną kuchnię i łazienkę z dodatkowym prysznicem oraz pokój noclegowy, wifi oraz parking. Teraz możesz zamówić kurs jaki chcesz i kiedy chcesz! Pracujesz z prywatnym nauczycielem i modelką! Zadzwoń i umów się teraz, a w prezencie otrzymasz pełne zakwaterowanie na czas szkolenia w naszym centrum szkoleniowym w Poznaniu w przepięknej lokalizacji.


WSZYSTKO DLA TWOJEJ WYGODY.


Kurs możesz zamówić także z dojazdem do Twojego gabinetu lub siłowni czy SPA dla swoich pracowników lub koła studenckiego.


Umów się już teraz- zainwestuj w SIEBIE i swoją przyszłość-  ZAPRASZAMY!

szkolamasazu@icloud.com lub 693-574-232