Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje dla których mają znaczenie rzetelność i kompetencje. Uczymy masażu i fizjoterapii nieprzerwanie od 15 lat, zatrudniamy wyłącznie fizjoterapeutów, lekarzy i kosmetologów dla których masaż jest pasją. Dlatego każdego kursanta traktujemy indywidualnie. Dzięki zaufaniu którym Państwo nas wielokrotnie obdarzaliście nauczyliśmy masażu bardzo wiele osób niepełnosprawnych, przede wszystkim niewidomych i głuchoniemych, dając im szansę na samodzielne funkcjonowanie, co sprawia nam ogromną radość i powoduje, że czujemy misję w naszym zawodzie.

Od lat współpracujemy z Powiatowymy Urzędami Pracy, przeszkoliliśmy kilkaset osób bezrobotnych, które dzięki naszym kursom mogły bez kompleksów ruszyć w życie zawodowe. Wiele z nich pracuje teraz w dobrych SPA w całej Europie lub prowadzi własne gabinety, na co nie mogliby sobie pozwolić bez pomocy PUP. Dziękujemy Urzędom Pracy, licznym fundacjom, urzędom miast i powiatów oraz instytucjom takim jak MOPR i PCPR za okazane zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy w celu zwiększnia szans osób bezrobotnych i środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym na lepszy start.

Oferty dla SPA i gabinetów kosmetycznych także są ustalane indywidualnie, co wielokrotnie dało Państu możliwość stworzenia intensywnego szkolenia ze specjalnym planem kursów masażu dla Państwa pracowników. Dzięki temu, że szkolenia są intensywne i dostosowane programowo do Państwa wymagań nie muszą zaburzać grafiku działania Państwa placówki. Doskonale rozumiemy że najważniejsza jest ciągłość pracy, dlatego dostosowujemy szkolenia do czasu, miejsca i zakresu zgodnie z Państwa potrzebami. Szkolenia mogą odbywać się z dojazdem do pracowników lub w naszej siedzibie z wygodnym zakwaterowaniem. Przede wszystkim zawsze są profesjonalne, dają Państwu nowe możliwości wprowadzania kolejnych zabiegów do oferty nie zaburzając pracy w gabinetach. Szkolimy w grupach, podgrupach, zmianowo i indywidualnie, materiał i czas dostosowany jest do potrzeb Państwa firmy, największy wybór oryginalnych masaży w kraju, zaświadczenia na drukach MEN zgodnych z nowym prawem, materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika, bezpłatne nieilimitowane powtórki każdego nauczonego masażu zawsze gratis. Możemy także uczyć także 2 osoby lub 2 grupy jednocześnie innych masaży aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność Państwa firmy. Jesteśmy pracownikami Spa oraz gabinetów masażu dlatego znamy potrzeby firm i zawsze dostosowujemy się do Państwa oczekiwań. Zapraszamy.

Oferta dla firm: Cenniki wszystkich kursów dla firm i organizacji ustalane są indywidualnie pod względem ilości osób, rodzaju masaży oraz miejsca szkoleń- gwarantujemy najlepszą ofertę w kraju. Zapraszamy do współpracy Centra odnowy biologicznej, sanatoria, SPA, placówki sportowe i fittness, fundacje a także Urzędy Pracy oraz instytucje samorządowe. GWARANTUJEMY PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIE ORAZ NAJWYŻSZY POZIOM USŁUG DOSTOSOWANYCH DO PAŃSTWA POTRZEB.

Oferta dla firm: