Pakiet WEEKENDOWY nowość

Zapraszamy na Kurs w niepowtarzalnym Pakiecie w weekendy!

Takiego kursu jeszcze nie było! Specjalnie dla pracujących i uczących się nauka 18 masaży oraz manualnych technik dodatkowych jako przygotowanie do prowadzenia własnego gabinetu w soboty i niedziele.

Zdobywanie nowego zawodu jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Poświęć 4 weekendy aby mieć drugie źródło dochodów!!

Pełne zakwaterowanie w prezencie.

Kurs OD PODSTAW przeznaczony przede wszystkim dla osób chcących zdobyć nowy zawód i planujących własną działalność od razu po szkoleniu.

Ciesz się dochodową, przyjemną pracą bez zegara i szefa! Kurs odbywa się w soboty i niedziele.

Pakiet zawiera niepowtarzalne techniki masażu:

- masaż I stopnia dodatkowo z elementami głębokich technik mięśniowych i masażem relaksacyjnym,

- masaż II stopnia z masażem terapeutycznym oraz dodatkowo z poizometryczną relaksacją mięśni i technikami masażu OFFICE

- masaż polinezyjski Lomi Lomi,

- masaż japoński Shiatsu,

- masaż tajski z el. terapii manualnej,

- masaż hinduski Shirodara,

- masaż ajurwedyjski Abhianga,

- masaż pałeczkami bambusowymi,

- masaż chiński tui-na,

- masaż aromatyczny czekoladowy GRATIS

- masaż balijski nowość

- masaż indonezyjski nowość

- masaż miodowy GRATIS

- hammam marokański nowość

- rasoul turecki nowość

- masaż lodowy GRATIS

Tylko na naszym szkoleniu zyskujesz tak wiele dodatkowych technik które są niezastąpione w pracy masażysty i nie musisz odbywać kolejnych kursów aby być wszechstonnym masażystą.
Większość naszych terapii wypracowaliśmy przez lata pracy w gabinetach i na oddziałach klinicznych, nie poznasz ich na żadnych innych szkoleniach. Nauczymy Cię także masaży które poznawaliśmy w Indiach, Chinach i Tajlandii a które nie są znane w Europejskich szkołach. Odtąd tajemnice najlepszych fizjoterapeutów i osteopatów będą także twoim narzędziem pracy. Szkolimy od 20 lat, mamy ponad 3 tysiące absolwentów którzy prowadzą własne gabinety na całym Świecie!
Nasze techniki mają też tę przewagę, że większość wykonasz manualnie bez użycia drogich sprzętów dzięki swoim nowym umiejętnościom. Kursy prowadzą wyłącznie fizjoterapeuci z największym doświadczeniem. Stosujemy Amerykańską metodę modułową, dlatego nauczysz się w 4 weekendy technik manualnych, których uczyłbyś się latami w tradycyjny sposób.

Jeśli myślisz o stworzeniu gabinetu z ciekawą ofertą masaży klasycznych i orientalnych - ten pakiet jest nie do pobicia!!!

Nie marnuj swojego czasu i pieniędzy na wielomiesięcznych, przegadanych kursach.

Nie trać połowy życia na nudne szkolenia bez efektów.

Nie rezygnuj z dotychczasowej pracy!!

Poświęć 4 weekendy ucząc się ciekawego i dochodowego zawodu z perspektywą własnego gabinetu lub pracy w spa czy klubie sportowym.

Pełne zakwaterowanie na miejscu gratis

Dodatkowo otrzymujesz szkolenia z technik, które są narzędziem pracy fizjoterapeutów i mistrzów masażu na świecie- GRATIS!!!

Najciekawszy weekendowy pakiet kursów przygotowujący do prowadzenia własnego gabinetu w najniższej cenie w Polsce.

Kurs stworzony z myślą o osobach pracujących i uczących się które chcą szybko i efektywnie nauczyć się dodatkowego zawodu i mieć możliwość pracy u pacjenta bez ograniczeń czasowych.

Od dziś możesz umawiać się z klientami o dowolnej porze i w dowolnym miejscu co daje Tobie pełną niezależność dodatkowej pracy bez konieczności rezygnacji z etatu -NIEZASTĄPIONE!

Własny gabinet? A może praca w renomowanym SPA? Pracuj od razu po szkoleniu!
Otrzymujesz międzynarodowe certyfikaty w języku polskim i angielskim sygnowane przez najbardziej prestiżową organizację masażu na świecie World Massage Federation oraz zaświadczenie według wzoru MEN z możliwością prowadzenia własnego gabinetu na terenie całej UE, cyfrowe materiały szkoleniowe, gratisowe szkolenia z metod których nie poznasz nigdzie indziej i które dadzą Ci przewagę już na starcie oraz pełne zakwaterowanie w prezencie w rewelacyjnej cenie

koszt pakietu 5500zł
(w pakiecie oszczędzasz 3900zł)
UWAGA!!!

Weź ze sobą drugą osobę, a odbędziecie ten kurs w niewiarygodnie niskiej cenie - 4900zł / os.

Kurs od podstaw dla osób bez przygotowania oraz dla masażystów jako kurs doszkalający.

Na życzenie rezerwujemy zakwaterowanie w naszym Centrum Szkoleniowym w Poznaniu na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na miejscu wygodne pokoje, łazienki, kuchnia, wifi, ogród i parking. Do Twojej dyspozycji.

Terminy wszystkich szkoleń znajdziesz w kalendarzu kursów

Nasze kursy możesz DO WOLI powtarzać gratis!

Aby się zapisać napisz lub zadzwoń

Liczba miejsc ograniczona! Grupy kilkuosobowe. Niepowtarzalna okazja!

Kurs w terminach:

Poznań: sprawdź tutaj

KURSY ODBYWAJĄ SIĘ W POZNANIU z zakwaterowaniem na miejscu!

szkolamasazu@icloud.com lub 693-574-232