Drenaż limfatyczny

Zapraszamy na jedyny w Polsce kurs drenażu limfatycznego który prowadzą wieloletni pracownicy poznańskich klinik Uniwersytetu Medycznego na oddziałach onkologii oraz przeszczepów szpiku. Nasze doświadczenia gromadziliśmy podczas lat pracy z pacjentkami po mastektomii na oddziałach klinicznych oraz pracy w oddziałach przeszczepów szpiku kostnego. Przez wiele lat prowadziliśmy także rehabilitację w szpitalach chorób naczyniowych z pacjentami po amputacjach kończyn oraz oddziałach klinicznych kordiologii i kardiochirurgii pacjentów leżących po zabiegach operacyjnych. Nasze doświadczenie dotyczy także najcięższych przypadków oddziałów OJOM oraz hospicjum. Metody i techniki wypracowaliśmy w kuźni najlepszych fizjoterapeutów Uniwersyteckich oraz realnej codziennej pracy z pacjentami. GWARANTUJEMY, ŻE DRENAŻ LIMFATYCZNY KTÓREGO CIĘ NAUCZYMY JEST NIEPORÓWNYWALNIE BARDZIEJ SKUTECZNY I DOPRACOWANY, NIŻ JAKIEKOLWIEK SZKOLENIE ODTWÓRCZE W INNEJ SZKOLE W POLSCE. TYCH DOŚWIADCZEŃ KLINICZNYCH NIE SPOTKASZ NA ŻADNYM INNYM KURSIE.

Nasze szkolenie jest także innowacyjne ponieważ zawiera jednocześnie techniki z najbardziej konstuktywnych metod polskiej i niemieckiej szkoły masażu, pokażemy Ci jak można jednocześnie zastosować różne chwyty podczas jednego drenażu aby przyspieszyć i uskutecznić Twoją pracę. Nauczysz się pracować na różne sposoby oraz utrwalać swoje zabiegi poprzez kinesiotaping drenażowy, który jest motodą znacznie skuteczniejszą i mniej pracochłonną niż tradycyjne bandażowanie. Pokażemy Ci jak drenować pacjentów po zabiegach, ale także w bardziej prozaicznych sytuacjach jak urazy sportowe, sińce, skręcenia i zwichnięcia oraz zabiegi medycyny estetycznej i wreszcie pozbywanie się cellulitu. Zobaczysz jak wykorzystywać drenaż w bardzo różnych przypadkach i masażach w twojej praktyce. Szkolenie jest przeznaczone dla fizjoterapeutów, masażystów, kosmetologów, trenerów a także dla osób które mają problem z cellulitem wodnym, obrzękami kończyn górnych i dolnych, sińcami pourazowymi, nawykowymi podwichnięciami stawów oraz gromadzeniem wody w organiżmie. Zdziwisz się jak bardzo to narzędzie wpłynie na Twoją pracę z pacjentami oraz z własnym ciałem. Nauczysz się drenować twarz, klatkę piersiową, brzuch oraz kończyny, będziesz mógł zaproponować swoim pacjentom najnowsze osiągnięcie fizjoterapii wraz z oklejaniem drenującym. A więc wybierz się na książkowy kurs drenażu do osoby która nigdy nie pracowała z pacjentami klinicznymi.... LUB PRZYJDŹ DO NAS I SKORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ FIZJOTERAPEUTÓW Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM W KLINIKACH UNIWERSYTECKICH. ZAPRASZAMY

dodatkowo
MASAŻ kosmetyczny i ujędrniający
gratis
Masaż w kosmetyce jest bardzo często używany w celu ujędrniania tkanek, pozbywaniu się zmarszczek mimicznych, ,,kurzych łapek", wygładzaniu cery oraz likwidowaniu obrzęków np. pod oczami, na szyi i dekolcie. Pokażemy Ci jak wykorzystywać umiejętności masażu klasycznego i drenażu w zastosowaniu kosmetycznym i odmładzającym. Opanujesz lifting twarzy i szyi, wygładzanie zmarszczek ,,złości i uśmiechu", odmładzanie skóry, wklepywanie kremów. Młody i gładki wygląd to dla wielu klientów priorytet i wymóg czasów, z pomocą znowu przychodzi masaż. Twoje pacjentki docenią, że potrafisz manualnie i bezboleśnie wspomagać lub zastępować nieprzyjemne i kosztowne zabiegi mezoterapii czy kawitacji. Wykorzystasz umiejętności innych typów masażu aby wpływać na wizerunek młodego wieku i witalności Twoich klientek jak i własnego. BEZCENNE. Tylko u nas na jednym szkoleniu.

CZAS KURSU: 10 godzin (1 dzień szkoleniowy) koszt 800zł

Każdy uczestnik otrzymuje UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIE FIZJOTERAPEUTÓW KLINICZNYCH i kosmetologów przygotowujących kurs, materiały szkoleniowe z opisami i zdjęciami technik, zaświadczenie o ukończeniu kursu World Massage Federation w języku polskim i angielskim lub niemieckim i możliwość nielimitowanych dożywotnich powtórek praktycznych
zwiększających ilość godzin praktyki i doświadczenie.
W przypadku skorzystania z pakietu szkoleniowego ANTI-AGE, TRIGGER również Europejskie uprawnienia zaświadczenia MEN do wykonywania masaży w ramach własnego gabinetu.
Możesz ubiegać się o dofinansowanie kursu z PUP oraz odbyć szkolenie w trybie indywidualnym.