PAKIET ANTI - AGE

 

  pełna nazwa: Kurs masaży limfatycznych i odchudzających z refleksoterapią stóp, masażem kamieniami i masażem kobiet w ciąży.

Kurs stworzony z myślą o gabinetach kosmetycznych, kosmetyczkach, gabinetach pielęgnacji ciała oraz SPA oferujących rytuały na twarz i ciało.

Jeśli masz już gabinet kosmetyki i pielęgnacji ciała lub chcesz go założyć i poszerzyć swoją ofertę o ciekawe masaże ten kurs jest najlepszym wyborem dla Ciebie!

Jeżeli chcesz w swoim gabinecie kosmetycznym proponować klientkom profesjonalne masaże na poziomie współczesnych Europejskich gabinetów z nutką egzotyki - zapraszamy na nasz kurs.

Kurs mogą odbyć początkujący masażyści bez przygotowania jak również osoby zajmujące się masażem lub kosmetyką w celu poszerzenia swoich umiejętności i oferty gabinetu. Nauczymy Cię trudnych technik dotąd zarezerwowanych tylko dla fizjoterapeutów i lekarzy.

Pakiet zawiera:

- leczniczą refleksoterapię stóp,

 

- drenaż limfatyczny z kinesiotapingiem,

- manualny masaż odchudzający i antycellulitowy,

- masaż wyszczuplający bańką chińską,

- masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami wulkanicznymi, kamieniami granitowymi oraz półszlachetnymi

- masaż kosmetyczny i liftingujęcy twarzy i dekoltu,


 

UWAGA!!!

Dodatkowo otrzymujesz prezent : kurs masażu kobiet w ciąży GRATIS!!! W czasach dbających o siebie ciężarnych Pań- bezcenne!

 

Poznaj sekrety starej chińskiej metody leczenia organizmu przez uciskanie pól refleksorycznych na stopach i przekonaj się jakie niesamowite efekty przynosi ta metoda. Naucz się trudnej i poszukiwanej metody drenażu limfatycznego od ludzi którzy przepracowali wiele lat z pacjentami na oddziałach onkologicznych i zacznij ją stosować wraz z nowoczesnym kinesiotapingiem u pacjentów z obrzękami pourazowymi, pooperacyjnymi oraz w kosmetyce i odchudzaniu. Dowiedz się jakie efekty można osiągnąć łącząc techniki limfatyczne z masażem odchudzającym manualnym oraz bańką chińską i zobacz zachwyt w oczach Twoich klientek. Pracuj zgodnie z obowiązującymi trendami i opanuj techniki masażu kobiet w ciąży. Naucz się  stosować połączenie masażu gorącymi i zimnymi kamieniami z kamieniami szlachetnymi na czakry i zamień swój gabinet w niezwykłe miejsce do którego klientki będą wracać nie tylko na zabiegi kosmetyczne ale także po niezwykłe doznania relaksu, efekty lecznicze i smukłą sylwetkę.


 Jedyny pakiet kursów masażu stworzony głównie dla gabinetów kosmetycznych i SPA oferujących rytuały w Polsce.
Zdobądź niesamowite umiejętności w kilka dni.

Własny gabinet kosmetyki i masażu? Doskonałe połączenie!!

A może myślisz o pracy w SPA? Pracuj od razu po szkoleniu!!!
Otrzymujesz dwujęzyczne certyfikaty prstiżowej World Massage Federation ze wszystkich masaży oraz Druk MEN uprawniający do pracy na terenie całej UE i prowadzenia własnego gabinetu masażu, spełniający kryteria programowe MEN, cyfrowe materiały szkoleniowe, gratisowy kurs w prezencie w rewelacyjnej cenie - teraz tylko 1800 zł.

czas kursu: 3 pełne dni, koszt 1800zł


 Kurs możesz powtarzać DO WOLI gratis! Masz możliwość praktyki. Porady w kwestii założenia i prowadzenia gabinetu oraz zastosowania technik uzyskasz w ramach szkolenia.


najbliższe kursy:

Sprawdź w kalendarzu kursów

(lub skontaktuj się w sprawie indywidualnego terminu)


Terminy wszystkich kursów znajdziesz w kalendarzu kursów

Jest to jedyny tego typu pakiet w Polsce na którym opanujesz szybko i w praktyczny sposób trudne i pożądane przez klientów techniki masażu, które możesz zacząć stosować od razu po szkoleniu.

Na życzenie rezerwujemy noclegi

Kurs dostępny także w pakietach Trigger i Mega-Trigger. To szkolenie możesz zrealizować także w trybie INDYWIDUALNYM w naszych Centrach w Poznaniu i Warszawie lub zamówić do swojego domu w wybranych przez Ciebie terminach- napisz do nas.

Możesz także postarać się o dofinansowanie jeżeli jesteś zarejestrowana w Urzędzie Pracy- napisz do nas

Jeżeli jesteś kosmetyczką lub masz gabinet otrzymasz specjalną ofertę, możesz także odbyć ten kurs bezpłatnie- napisz do nas.

Dla gabinetów i SPA specjalne ceny grupowe. Gwarantujemy że nie znajdziesz tak dobranych profesjonalnych i treściwych szkoleń w żadnym innym miejscu w Polsce!