Kursy fizjoterapia
Kursy fizjoterapia Trigger
Kursy dla fizjoterapeutów
Kursy fizjoterapii w Centrum Szkoleniowym Trigger

Proponujemy kursy dla zorganizowanych grup fizjoterapeutów oraz studentów fizjoterapii. Prowadzimy szkolenia dla państwowych i prywatnych placówek służby zdrowia, przychodni, gabinetów rehabilitacji oraz NZOZ. Szkolimy także branżowo studentów fizjoterapii i kosmetologii od pierwszego roku studiów, jak również koła naukowe studentów fizjoterapii wszystkich roczników oraz medycznych szkół policealnych.

Wielokrotnie szkoliliśmy pracowników prywatnych klinik rehabilitacyjnych, gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych, sanatoriów, Fundacji i Stowarzyszeń, ośrodków sportu, poradni medycznych, Polskiego Związku Niewidomych. Cyklicznie organizujemy również kursy dla fizjoterapeutów. Fizjoterapia i kursy masażu przeplatają się płynnie w ramach naszych szkoleń od początku naszej działalności.

Jeżeli jesteś fizjoterapeutą lub studiujesz i chciałbyś zorganizować kurs dla swojej placówki, szkoły lub koła naukowego zapraszamy - zadzwoń lub napisz aby uzyskać specjalną ofertę dla siebie.

Kursy mogą odbyć się w dowolnym terminie w naszej siedzibie lub z dojazdem, w razie konieczności zorganizujemy miejsce szkolenia oraz dowieziemy sprzęt. Każdy z kursantów otrzyma umiejętności pozwalające mu na pracę w ramach własnego gabinetu na terenie UE, certyfikaty MEN, materiały szkoleniowe, możliwość bezpłatnych powtórek oraz możliwość zamówienia niezbędnego sprzętu.

Kurs dla fizjoterapeutów może być dobrany pod kontem zabiegów, które będziecie wykonywać w waszym gabinecie, technik manualnych tkanek miękkich, masażu głębokiego, terapii puntów spustowych, technik powięziowych, PIR, masażu sportowego lub kinesiotapingu. Szkolimy także z technik , leczniczych, orientalnych oraz kosmetycznych, szczególnie ciekawie sprawdzają się w codziennej praktyce kombinacje tych zabiegów. Dzięki tej odmianie nasze kursy sprawiają także że fizjoterapia lecznicza staje się przyjemna dla pacjentów co powoduje że wracają do waszych gabinetów

Proponujemy również możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach programów EFS oraz projektów POKL ,,Kapitał Ludzki" lub ,,Innowacyjna Gospodarka" jako wkład Państwa placówki we wzbogacenie regionu. Proponujemy współpracę z bardzo doświadczonym partnerem oraz pełne przygotowanie pracowników pracowników jednostki służby zdrowia oraz studentów i uczniów fizjoterapii do współczesnego rynku europejskiego z dziedziny masażu i rehabilitacji. Zapraszamy.

Zobacz jak wyglądały nasze ostatnie szkolenia dla:

Koła naukowego III roku fizjoterapii AWF Poznań oddział w Gorzowie  oraz Policealnej Szkoły Fizjoterapii w Giżycku.