Refleksoterapia stóp

Refleksoterapia jest jedną z najstarszych form leczenia organizmu rozwijaną przez tysiące lat w różnych częściach świata. Wywodzi się z masażu tajskiego, chińskiego oraz jogi. Pokażemy Tobie jak wykorzystać prastarą wiedzę we współczesnej fizjoterapii. Nauczysz się pracować na stopach manualnie oraz narzędziami. Poznasz sieć połączeń pól refleksorycznych na ciało i nauczysz się na nie wpływać. Nasz kurs to połączenie wiedzy terapeutycznej z najnowszymi osiągnięciami nauk medycznych, co pozwoli Ci na dokładne zrozumienie zagadnień refleksoterapii. Poznasz dokładną anatomię stóp i pól refleksorycznych, nauczymy Cię jak PROFESJONALNIE wykonać masaż refleksoterapeutyczny, w jaki sposób diagnozować problemy zdrowotne zanim pojawią się objawy chorobowe! Zrozumiesz jak wpływać na poszczególne NARZĄDY, aby wykorzystać tę wiedzę w konkretnych DOLEGLIWOŚCIACH.
Dodatkowo nauczymy Cię jak precyzyjnie rozluźniać i relaksować wszystkie mięśnie stóp aby zwiększyć skuteczność zabiegów. Skuteczna, praktyczna nauka pozwoli Ci szybko wykorzystać tę wiedzę w praktyce zawodowej! Pokażemy Tobie umiejętności wykorzystywane przez joginów indyjskich oraz tajskich mnichów we współczesnej formie. Przede wszystkim naczysz się wykorzystania PRAKTYCZNEGO.

Otrzymasz prestiżowe Certyfikaty World Massage Federation w języku polskim i angielskim oraz w przypadku szkolenia pakietowego certyfikaty wg MEN pozwalające na wykonywanie masaży w ramach własnego gabinetu w całej UE.
Dodatkowo otrzymujesz Certyfikowany Kurs masażu kobiet w ciąży w PREZENCIE GRATIS
kurs pozwala na prawidłowe wykonanie masażu pacjentki w ciąży, co jest obecnie bardzo często wykonywane w gabinetach masażu. Zapoznamy Cię z procedurami bezpiecznych zabiegów.  Nauczysz się pewnych i wygodnych pozycji pacjentki ciężarnej, poznasz techniki drenażu kończyn dolnych. masażu brzucha i okolic lędźwiowych, co stanowi najczęstsze dolegliwości, nauczysz się jak wykonać prawidłowy i w pełni bezpieczny masaż ciężarnej pacjentce. Poznasz podstawy masażu laktacyjnego.
CZAS szkoleń: 9-19ta (1 dzień szkoleniowy)

Każdy uczestnik kursu otrzymuje dokładne materiały szkoleniowe ze zdjęciami, schematami i opisami
W przypadku szkolenia pakietowego lub indywidualnego komfortowe zakwaterowanie zapewniamy na miejscu GRATIS
Szkolenia możesz dożywonio powtarzać GRATIS ugruntowując wiedzę i umiejętności oraz zwiększając liczbę godzin praktyki.
Pomagamy w założeniu własnego gabinetu - instruktaż i KNOW-HOW GRATIS

KURSY ODBYWAJĄ SIĘ W POZNANIU

zadzwoń lub napisz- terminy w kalendarzu lub indywidualnie