Masaż klasyczny I i II stopnia

Kurs masażu klasycznego oraz kurs masażu leczniczego

Jest to absolutnie niepowtarzalne szkolenie które dopracowywaliśmy przez ostatnie 15 lat. Pod wpływem doświadczeń pracy z naszymi pacjentami w klinikach Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz naszych niezliczonych doświadczeń w prywatnych gabinetach masażu, klubach SPA i przychodniach rehabilitacyjnych powstał niesamowicie przydatny kurs masażu klasycznego, na którym dzięki skumulowaniu najlepszych i najskuteczniejszych metod masażu i fizjoterapii nauczysz się jak pracować z każdym pacjentem w indywidualny sposób. Na tym kursie poznasz najlepsze techniki współczesnej fizjoterapii oraz kwintesencję masażu budowaną także podczas naszych kursów od 2001 roku.
Wielką zaletą kursu jest jego oparcie na modułach szkoleniowych naszego autorstwa, do którego dokładali swoje pomysły pracujący w Trigger fizjoterapeuci z różnymi doświadczeniami zawodowymi zebranymi w szpitalach, przychodniach, klubach fittness, licznych SPA i gabinetach prywatnych. Dzięki temu powstało jedyne w swoim rodzaju szkolenie zawierające przeróżne najkorzystniejsze w Twojej pracy techniki, których nie nauczysz się na żadnych innych szkoleniach.
Kurs masażu klasycznego I i II stopnia zawiera masaż klasyczny zmodyfikowany razem z elementami masażu głębokiego dla lepszej wydajności zabiegów. Dodatkowo nauczysz się wykorzystywać już poznane elementy masaży klasycznych i głębokich w masażu terapeutycznym w najczęstszych jednostkach chorobowych, z którymi będą trafiać do Ciebie pacjenci, takich jak bóle kręgosłupa, bóle migrenowe, zaparcia, rwa kulszowa, zespół cieśni nadgarstka, kręcz szyi, przykurcze, szpotawość stóp, praca z bliznami, fałd skórny etc. Nauczysz się wykonywać pełny masaż klasyczny I i II stopnia całego ciała jak również bardzo przydatne techniki masażu OFFICE na siedząco przydatne dla osób w biurach, osób otyłych, kobiet w ciąży lub pacjentów z nadciśnieniem.
Będzisz w stanie wykonywać techniki klasyczne zarówno w masażu relaksacyjnym jak i w leczeniu dolegliwości, kształtowaniu sylwetki oraz w sporcie, co daje tobie niesamowity warsztat pracy w porównaniu do konkurencji. Jeżeli dodasz do tego techniki rozluźniania tkanek PIR zobaczysz jak szeroki warsztat daje niedoceniany i trochę zapomniany masaż klasyczny w nowym wydaniu. Tylko w Trigger- program autorski- nie znajdziesz dugiego takiego szkolenia obejmującego taką ilość ciekawych i przydatnych technik dla każdego pacjenta. GWARANTUJEMY.
Szkolenie prowadzone jest całkowicie od podstaw zarówno dla osób bez żadnego przygotowania (zawiera anatomię i fizjologię oraz zasady bezpieczeństwa i higieny w masażu,) jak również dla praktykujących masażytów, fizjoterapeutów, studentów, kosmetyczek, trenerów którzy chcą poszerzyć swój warsztat zabiegów o terapię tkanek miękkich, masaże terapeutyczne, sportowe, relakscyjne oraz kształtujące sylwetkę.
W ramach szkolenia otrzymasz certyfikaty World Massage Federation uprawniające do pracy w całej UE oraz po szkoleniu podstawowym również zaświadczenie według wzoru MEN Dokładne materiały szkoleniowe oraz bezpłatne dożywotnie powtórki szkolenia GRATIS.
Jeśli wybierzesz szkolenie tygodniowe, dwutygodniowe lub weekendowe dodatkowo otrzymasz extra szkolenia oraz wygodne zakwaterowanie w naszej siedzibie w prezencie. Czytaj w pakietach.

CZAS TRWANIA KURSU: 2 dni szkoleniowe 20 godzin
KOSZT KURSU: 1500zł
Pakiety mogą być w 100% dofinansowane przez Twój urząd pracy- napisz do nas
Szkolenie możesz odbyć w kilkuosobowej grupie lub indywidualnie -sama lub w 2 osoby