Zapraszamy na jedyny w Polsce, wyjątkowy kurs masażu gorącymi kamieniami.

Połączenie masażu gorącymi kamieniami wulkanicznymi, zmrożonymi kamieniami granitowymi oraz energetycznymi kamieniami szlachetnymi w połączeniu z masażem wyszczuplającym i kształtującym sylwetkę bańką chińską stanowi jedyną w swoim rodzaju niecodzienną kompleksową terapię którą możesz opanować wyłącznie u nas.
Kamienie bazaltowe są najczęściej używane do masażu relaksacyjnego. Ich wysoka pojemność cieplna sprawia że bardzo szybko osiągają pożądaną temperaturę powoli oddając ją ciału, co daje bardzo przyjemne doznania i rozluźnienie tkanek. Kamienie te występują w różnych rozmiarach i kształtach z przeznaczeniem dla poszczególnych części ciała.

Drugi rodzaj kamieni to marmur. Te Kamienie mają zachowują zimno, co w połączeniu z zabiegiem gorącymi kamieniami naprzemiennie daje zjawisko zwane wyścigiem energii. Efekty zdrowotne podobne są do krioterapii miejscowej lub sauny- naprzemienne rozgrzewanie i schładzanie tkanek powoduje hartowanie organizmu oraz euforyczne doznania. Kamieni można używać jednocześnie co jeszcze bardziej zwiększa efekty zabiegu i czyni go niepowtarzalnym.
Trzeci rodzaj to kamienie szlachetne i półszlachetne.
Są to przede wszystkim jaspisy, karneole, awenturyn, tygrysie oko, kryształ górski, ametyst, lapis lazuli, kwarc różowy. Ratnaabhyanga to ajurwedyjski, wyjątkowo ekskluzywny masaż, zarówno ze względu na przyjemne doznania jak i na sam wygląd kamieni. Istotnym elementem masażu kamieniami szlachetnymi jest umieszczenie odpowiedniego minerału na właściwych czakrach powodując wpływ na energetykę ciała pacjenta i zwiększając jego zdolności witalne.

TYLKO u nas odbywając kurs masażu gorącymi kamieniami opanujesz umiejętności posługiwania się wszystkimi trzema rodzajami kamieni we właściwy sposób aby TWOJE zabiegi stały się JEDYNE W SWOIM RODZAJU. Dodatkowo tylko u nas poznasz TRADYCYJNE techniki pracy z różnymi kamieniami stosowane na terenie Indii kontynentalnych, Sri Lanki oraz Indonezji które poznawaliśmy od mistrzów w czasie wypraw do Azji.
Masaż gorącymi kamieniami całego ciała ma działanie witalizujące, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, stanowi element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Dodatkowo zastosowanie w 100 % naturalnych olei sezamu, kokosu i ziół uzupełnia masaż dla klientów nawet najbardziej wymagających.

KURS MASAŻU GORĄCYMI KAMIENIAMI


Masaż gorącymi kamieniami jest jedną z najstarszych sztuk medycznych.Wywodzi sie z Indii i Chin. Łączy w sobie elementy akupresury,aromaterapii i termoterapii. Nie trzeba chyba wspominać oOGROMNEJ POPULARNOŚCI zabiegu, który na trwałe zagościł w salonach terapeutycznych i gabinetach masażu na całym Świecie. Masaż ten wspomaga prace układu krwionośnego, łagodzi napięcie mięśni, wspomaga regeneracje tkanki mięśniowej, działa uspokajająco i relaksująco, łagodzi objawy stresu.SPECJALNE KAMIENIE do masażu pochodzenia wulkanicznego, mają obły kształt i wymiary pasujące do dłoni. Gładka powierzchnia kamienia ułatwia poślizg na skórze.Ponadto kamienie charakteryzują się znakomitym współczynnikiem MAGAZYNOWANIA CIEPŁA, co pozwala na wykonywanie masażu zarówno rozgrzanymi, jak i oziębionymi kamieniami. Wykorzystując różne techniki masażu ciepłymi lub zimnymi kamieniami, uzyskuje się efekt głębokiego relaksu dzięki przepływowi pozytywnej energii i kreowaniu uczucia równowagi, są zarazem czyste ekologicznie (masaże pochodzą z Hawajów oraz Bali).Największych kamieni używa się do masażu tułowia, mniejsze umieszcza się między palcami dłoni i stóp oraz na twarzy. Zabieg trwa około 1,5 godziny.Kurs masażu gorącymi kamieniami w naszym rozbudowanym wydaniu jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne, którego zadaniem jest przywrócenie sprawności ciału.Zastosowanie znajduje przede wszystkim w gabinetach odnowy biologicznej przyspieszając procesy regeneracyjne i zwiększając tym samym zdolność wysiłkową organizmu.
Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest
zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu.

dodatkowo
MASAŻ MANUALNY KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI
oraz MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY BAŃKĄ CHIŃSKĄ
gratis

Masaż manualny pozwoli na kształtowanie ciała Twoich klientek oraz wływ na budowanie sylwetki, co jest nieocenione w dzisiejszych terapiach stosowanych w celu uzyskania atrakcyjnej formy i wyglądu. Tylko u Nas nauczysz się jak pracować z tkanką tłuszczową, mięśniową oraz skórą aby ujędrniać ciało zarówno manualnie jak i za pomocą baniek chińskich oraz różnych rodzajów kamieni na jednym szkoleniu!
Masaż bańką chińską powstał z myślą o pracy na tkankach powierzchniowych, wzmocnieniu ukrwienia a także pozbycia się cellulitu.Zapraszamy więc na kurs wszystkie Panie, których zmorą jest "pomarańczowa skórka", bądź specjalistów, którzy na co dzień pracują z kształtowaniem sylwetki. Bańki są używane w Chinach od ponad 3000 lat. Mają wielorakie, uzdrawiające właściwości, także antycellulitowe. Koncentrujemy się na miejscach, w których odkłada się tkanka tłuszczowa - tj. brzuch, uda, pośladki, triceps a nawet grzbiet. Masaż przyspiesza krążenie krwi i przemianę materii, co w konsekwencji powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, uelastycznia i ujędrnia skórę a także regeneruje. Masaż bańską chińską pomaga pozbyć się złogów tłuszczu podskórnego, modeluje sylwetkę i jednocześnie relaksuje.
Wykonywany w sposób regularny i prawidłowy daje widoczne efekty już po 5-6 zabiegach. Jest powszechnie stosowany w kosmetyce, medycynie estetycznej, sporcie oraz jako technika relaksująca.

Kurs realizowany w ciągu jednego dnia szkoleniowego w godzinach 9-19 
koszt 800zł.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje cyfrowe materiały szkoleniowe ze zdjęciami, opisami i schematami technik oraz certyfikaty World Massage Federation w języku polskim i angielskim. Kurs możesz powtarzać bez limitu GRATIS. W ramach szkoleń pakietu Terapeuta biomasażu lub Specjalista odnowy biologicznej otrzymasz także uprawnienia MEN pozwalające na prowadzenie własnego gabinetu masażu w wersji mobilnej lub stacjonarnej we wszystkich krajach europejskich od razu po szkoleniu.

Kurs dostępny także w ofercie INDYWIDUALNEJ oraz DOFINANSOWANEJ.

Terminy szkolenia znajdziesz w kalendarzu kursów. Aby się zapisać zadzwoń lub napisz. Zapraszamy szkolamasazu@icloud.com