KURS MASAŻU POLINEZYJSKIEGO LOMI LOMI
Zapraszamy na kurs masażu lomi lomi
techniki cieszącej się ogromną popularnością w ośrodkach SPA&WELLNESS
w Europie i na świecie.
Ta niezwykła terapia relaksacyjnej pracy z ciałem
błyskawicznie
zdobywa uznanie również w Polsce. Tradycyjnie już w naszej szkole nauczymy Cię
najważniejszych oraz NAJBARDZIEJ PRZYDATNYCH w praktyce technik wybranych
spośród warsztatu KINO-MANA.

Lomi Lomi Nui oraz Mau-Ri to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach.
Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny, według której cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków mana, którą można wykorzystać do swych potrzeb.
Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. W dosłownym tłumaczeniu oznacza ono dotyk aksamitną łapą zadowolonego kota. Charakterystyczne dla
tej techniki jest masowanie PRZEDRAMIONAMI i wykonywanie pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.
Masaż polinezyjski PRZYPOMINA TANIEC, masażysta masując jednocześnie płynie wraz z dźwiękami dobrze dobranej muzyki, a ciało poddane masażowi odpręża się i uspokaja.
Na poziomie fizycznym masaż Lomi Lomi działa ODMŁADZAJĄCO, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, OCZYSZCZA z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. W Lomi Lomi dużo uwagi poświęca się pracy ze stawami, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne. Równie ważne jest to, że rozmasowywane są napięcia mięśniowe w coraz głębszych warstwach ciała, dzięki czemu stwardniałe tkanki stają się znowu miękkie. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko.
 Hawajczycy wierzą, że tylko w rozluźnionym, miękkim ciele może
przepływać energia Mana, jest to więc tkaże masaż leczniczy poprzez przywracający równowagę psychiczną i fizyczną. Jej swobodny przepływ zapewnia nam zdrowie i dobre samopoczucie.

Poznając swoje ciało, jego blokady i napięcia uczymy się rozpoznawać jego potrzeby. Automasaż pozwala przywrócić i zachować dobrą kondycję.
Na potrzeby cywilizacji zachodniej terapię tę określono jako masaż hawajski oferuje się w SPA i centrach odnowy biologicznej na całym świecie.
Lomi Lomi Nui, hawajski masaż świątynny znany jest już szeroko w USA, wiele luksusowych ośrodków SPA
w Europie Zachodniej w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii ma go od dawna w swojej ofercie.
Jest idealnym środkiem na szybkie, zagonione i często niedbałe życie jakie prowadzimy, na nadmiar bodźców atakujących nas zewsząd, na wypalenie zawodowe lub stany depresyjne.
Osoba masowana leży na stole do masażu ze specjalnym podgłówkiem, przykryta dużym ręcznikiem.
Masażysta odkrywa określone partie ciała i oliwi je. Następnie wykorzystując swoje dłonie i przedramiona masuje.
Porusza się w rytmie pięknych hawajskich melodii, wykorzystując balans i ciężar swojego ciała tak, aby zastosowane specyficzne techniki masażu dały jak najlepszy rezultat.
Przyjdź i naucz się oryginalnego masażu lomi lomi który jest wykonywany na wyspach polinezji oraz którego uczyliśmy się na Bali, w Meksyku oraz na Kubie i w USA od mistrzów gatunku. Gwarantujemy zachwyt Twoich klientów.
Dodatkowo
Kalifornijski masaż gorącą czekoladą
gratis
Na kursie nauczysz się wykonywać masaż gorącą czekoladą! Jeśli Twoi klienci będą po masażu lomi lomi w siódmym niebie po masażu czekoladowym odlecą na księżyc. Samo przygotowanie misktury, zapach oraz nakładanie na ciało powoduje doznania euforyczne, czekolada wchłaniająca się przez pory skórne działa antydepresyjnie tak samo po zjedzeniu z tą różnicą....że nie tuczy. Twoi klienci będę wniebowzięci bez wyrzutów sumienia.
Wszystko na jednym szkoleniu.
CZAS KURSU : 10 godzin (1 dzień)

Każdy uczestnik kursu otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikaty World Massage Federation. W przypadku pakietu również Europejskie uprawnienia MEN.

Po wcześniejszej rezerwacji możesz liczyć na zakwaterowanie na miejscu.

Kurs w trybie indywidualnym lub w grupie

Możesz starać się o dofinansowanie PUP.

Napisz szkola-masazu@home.pl

Zapraszamy na jedyne oryginalne szkolenia w Polsce!