Masaż balijski  nowość

Masaż balijski czerpie z medycyny chińskiej oraz indyjskiej. Tradycyjne techniki z Bali łączą głębokie oddziaływanie dłońmi, elementy akupresury oraz refleksoterapii w celu rozluźnienia mięśni oraz nadaniu stanu harmonii ciała i umysłu. Masaż ten wpływa na krążenie krwi oraz kanały energetyczne przynosząc głęboki relaks i doskonałe samopoczucie. Zapewnia głęboką stymulację tkanki mięśniowej i skórnej.

Tradycyjny masaż z Bali jest starożytną techniką masażu wykorzystującą ugniatania skóry, gładzenia, intensywne rozcierania, akupresurę i refleksologię. Ważnym elementem masażu są olejki eteryczne które poprzez zapach silnie bodźcują pamięć i koncentrację. Mają działanie uspokajające, wprowadzają stan relaksu i poczucie spokoju.

Płynne ruchy wykonywane przez masażystę zapewniają głęboką stymulację tkanki podskórnej, powięziowej oraz łącznej, co powoduje że technika  jest skuteczna w terapii urazów sportowych i leczenia kontuzji.

Masaż z wyspy Bali można stosować w każdym wieku praktycznie bez ograniczeń. Balijczycy wierzą że aby osiągnąć psychiczny i fizyczny błogostan krew i tlen muszą swobodnie przepływać przez organizm.

Masaż jest pomocny w leczeniu migren, bólach mięśni i stawów, zaburzeniach snu, przewlekłym stresie, niepokoju, depresji oraz objawów alergii. Jest to niezwykły system terapeutyczny mający na celu wprowadzenie ciała i umysłu w stan harmonii a przez to dobrego zdrowia i samopoczucia, spokoju oraz duchowej odnowy.

Na naszym kursie poznasz techniki oryginalne, których mieliśmy okazję nauczyć się od rodowitych Balijczyków. Jest to jeden z tych masaży które pokochasz Ty i twoi pacjenci. Zapraszamy!

Masaż indonezyjski nowość


Masaż indonezyjski jest jednym z najstarszych masaży czerpiących z medycyny chińskiej oraz indyjskiej. Tradycyjnie wykonywany łączy w sobie techniki jawajskie i balijskie, jest także bliski ajurwedzie. Jest częścią starożytnego indonezyjskiego sytemu uzdrawiania. Wykonuje się go z użyciem oleju kokosowego oraz ziołowych esencji. Wykorzystuje się także oddziaływanie na punkty energetyczne głowy, szyi i karku. Ruchu są silne i powolne co zapewnia głęboką stymulację tkanek. Polecany jest szczególnie w leczeniu kontuzji, usuwaniu cellulitu, zwiększaniu elastyczności skóry i tkanki podskórnej.Ten rodzaj masażu poprawia krążenie krwi, limfy, usprawnia układ odpornościowy i nerwowy.

Specjalny dotyk oraz zapachy olejków roślinnych wspaniale oddziałują na psychikę relaksując i rozluźniając napięcia. Masaż indonezyjski może być stosowany w połączeniu z masażem tajskim i chińskim jako całościowa orientalna koncepcja pracy z ciałem. Na naszym szkoleniu poznasz ten masaż w oryginale według receptur stosowanych od wieków w całej Indonezji.

Kurs jednodniowy 10 godzin. Terminy znajdziesz w kalendarzu kursów.

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikaty w 2 językach oraz dokładne materiały szkoleniowe. Kurs możesz powtarzać Gratis.

Koszt: 800zł


Aby się zapisać napisz lub zadzwoń- liczba miejsc ograniczona