Zapraszamy do współpracy hotele i SPA oraz gabinety prywatne chcące rozszerzyć ofertę dla swoich klientów o ciekawe techniki masażu. Szkolenia z dowolnie wybranych masaży przeprowadzimy na zamówienie w Państwa siedzibie lub w naszych salach szkoleniowych.

Dysponujemy doświadczoną kadrą szkoleniowców oraz profesjonalnym sprzętem do przeszkolenia dowolnej liczby uczestników. Nasi nauczyciele posiadają umiejętności i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych kursów masażu dla grup zorganizowanych oraz indywidualnych uczestników.

Każdy z uczestników kursu otrzymuje bardzo dokładne materiały szkoleniowe, certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów na terenie UE oraz profesjonalny sprzęt do poszczególnych technik masażu na zamówienie. Dodatkowo każdy kurs osoba przeszkolona może powtarzać bezpłatnie.

Szkolenia z technik orientalnych są prowadzone według oryginalnych receptur stosowanych w rejonach świata z których pochodzą. Dodatkowo zawsze są przeplatane technikami współczesnej terapii tkanek miękkich, co daje efekty w postaci unikalnych umiejętności terapeutów oraz w efekcie zwiększenia liczby klientów w Państwa gabinecie. Nasi absolwenci pracują w licznych SPA na terenie Polski, Niemiec, Norwegii, UK, Hiszpanii, Włoszech oraz ekskluzywnych statkach wycieczkowych.

Nasza placówka ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu Kursów i Szkoleń z dziedziny masażu zgodnych z wymogami programów unijnych EFS oraz na zamówienie instytucji korzystających z finansowania projektów POKL takich jak ,,Kapitał Ludzki" czy ,,Innowacyjna Gospodarka".

Jeżeli zależy Państwu na doświadczonym partnerze oraz profesjonalnym przygotowaniu pracowników do wymagań współczesnego rynku SPA zapraszamy do współpracy.

Zobacz jak wyglądało nasze ostatnie szkolenie dla:

AQUARIUS*****HOTEL SPA&WELLNESS w Kołobrzegu