KURS MIĘŚNIOWO-POWIĘZIOWEGO
MASAŻU GŁĘBOKIEGO
Podstawowe działanie pracy z tkankami głębokimi to zmiana struktury i ograniczeń ruchomości mięśni. Pacjenci chwalą sobie natomiast dobroczynne działanie technik mięśniowo-powięziowych ze względu na zwiększenie efektów rozluźnienia, zmniejszenie długotrwałego bólu oraz dłużej utrzymujące się efekty zabiegu. Minimalizacja bolesności, poprawa postawy ciała, zwiększona giętkość oraz płynność ruchów przekonują coraz większą liczbę terapeutów jak i pacjentów do tej alternatywnej formy masażu, która w połączeniu z tradycyjnymi technikami daje zadziwiające efekty w bardzo krótkim czasie.

Na kursie nauczysz się jak diagnozować i za pomocą technik pasywno-aktywnych leczyć wzorce nieprawidłowych napięć w skórze, podskórnej tkance łącznej, powięziach i mięśniach. Dowiesz się jak rozluźniać i wydłużać ograniczone nadmiernym napięciem tkanki miękkie. Zdobyte umiejętności pozwolą Ci na efektywną pracę z pacjentem.

Poznasz podstawy anatomiczne i fizjologiczne masażu mięśniowo-powięziowego, wyjaśnienie zjawiska fenomenu uwalniania, zasady masażu mięśniowo-powięziowego, podstawowe strategie masażu tkanek głębokich.

W części praktycznej objaśnimy badanie i diagnozowanie zaburzeń napięcia tkanek miękkich, podstawowe strategie masażu mięśniowo-powięziowego, strategie masażu mięśniowo-powięziowego dla poszczególnych części ciała oraz pracę dla wybranych jednostek klinicznych.

Odbywając nasze szkolenie zdobędziesz narzędzia do efektywnej pracy ze wzorcami patologicznych napięć w tkankach miękkich, powiększysz swój warsztat pracy o umiejętności pozwalające na skuteczną pomoc i satysfakcjonującą pracę z pacjentem.

Pokażemy Ci techniki sprawdzone na szkoleniach prof. Chaitowa i dopracowywane w naszej pracy klinicznej oraz w przychodniach rehabilitacyjnych, gdzie wieloletnia praca z pacjentami pozwoliła nam na szlifowanie i modyfikowanie technik aby stały się skuteczniejsze. Stosujemy autorski program nauczania który pozwala na nauczanie najskuteczniejszych metod pracy z pacjenatmi w najkrótszym czasie, dlatego nie musisz uczęszczać przez rok na zajęcia, teraz nauzysz się masażu głębokiego błyskawicznie. Kurs możesz bezpłatnie i bez limitu powtarzać praktykując i zwiększając liczbę godzin.

Czas trwania kursu- 2 dni szkoleniowe (20 godzin) z punktami spustowymi
koszt: 1500zł

Kurs realizowany w pakiecie fizjo-sport lub mega trigger oraz jako oddzielne szkolenie indywidualne

Po ukończeniu pakietu uczestnik otrzymuje certyfikaty World Massage Federation w języku polskim i angielskim oraz DODATKOWO w przypadku pakietu szkoleń ZAŚWIADCZENIE NA DRUKU MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ MEN UPRAWNIAJĄCE DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW NA TERENIE POLSKI ORAZ W KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje materiały szkoleniowe ze zdjęciami i opisami technik

KURSY ODBYWAJĄ SIĘ W POZNANIU z pełnym bezpłatnym zakwaterowniem na miejscu, terminy sprawdź w kalendarzu

napisz na szkolamasazu@icloud.com