Biomasażysta Fizjo-Wellness

pełna nazwa:

BIOMASAŻYSTA FIZJO-WELLNESS o specjalności masaże orientalne i terapeutyczne

Obejrzyj tutaj

Jest to kurs przeznaczony dla osób, które nie uznają kompromisów. Jeśli chcesz zdobyć umiejętności, które pozwolą Tobie na prowadzenie gabinetu z bezkonkurencyjną ofertą masaży, a nie masz czasu uczęszczać na zajęcia miesiącami - to szkolenie jest DLA CIEBIE. Jeśli jesteś osobą konkretną, lubisz pracować intensywnie oraz szybko widzieć efekty swojej pracy to dobrze trafiłaś. Na kursie poznasz 24 masaże, OD PODSTAW po wysoko-specjalistyczne masaże jakich nie znają absolwenci wieloletnich szkół masażu. Dodatkowo dowiesz się jak wykorzystać swoje umiejętności w PRACY DLA SIEBIE. Nauczymy Cię tego w ciągu 2 tygodni intensywnego szkolenia. Możesz otrzymać także niezbędny sprzęt oraz możliwość pełnego wsparcia przy zakładaniu gabinetu.
Biomasażysta fizjo-wellness nie jest zawodem medycznym objętym nową ustawą, po naszym kursie możesz bez przeszkód wykonywać masaże od nowego roku

Dołącz do grona spełnionych osób które skończyły to szkolenie i prowadzą swoje gabinety w Polsce i za granicą.

Pakiet zawiera BEZKONKURENCYJNĄ ILOŚĆ technik masażu:

- masaż I stopnia dodatkowo z elementami głębokich technik mięśniowych,

- masaż II stopnia dodatkowo z masażem terapeutycznym,

- masaż biurowy OFFICE,

- manualny drenaż limfatyczny z kinesiotapingiem,

- polinezyjski masaż Lomi Lomi,

- manualny masaż odchudzający i antycellulitowy oraz bańką chińską,

- masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi, masaż kamieniami granitowymi i kamieniami szlachetnymi,

- masaż kosmetyczny i liftingujący,

- masaż japoński Shiatsu,

- tradycyjny masaż tajski dodatkowo z elementami terapii manualnej kręgosłupa,

- leczniczą refleksoterapię stóp,

- mięśniowo - powięziowy masaż głęboki z technikami masażu kinetycznego, poprzecznego i funkcyjnego

- terapię punktów spustowych dodatkowo z technikami pozycyjnego rozluźniania oraz PIR,

- masaż sportowy i treningowy z masażem izometrycznym,

- kinesiologytaping,

- elementy anatomii palpacyjnej,

- masaż ajurwedyjski Abhianga,

- tradycyjny masaż hinduski głowy i ramion z masażem Shirodara,

- masaż pałeczkami i miotełkami bambusowymi,

- relaksujący masaż czekoladowy,

- masaż chiński Tui - Na,

- aromaterapię praktyczną GRATIS

- masaż kobiet w ciąży GRATIS

- masaż Shantala GRATIS

Większość masaży których uczymy na tym szkoleniu jest pokazywana w zupełnie inny sposób niż na podobnych kursach w kraju. Wynika to z faktu że umiejętności które WAM przekazujemy zdobywaliśmy przez wiele lat z różnych źródeł. Są one wynikiem pracy z pacjentami we własnych gabinetach fizjoterapii oraz wysoko specjalistycznych klinikach Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu jak również kilkunastu lat prowadzenia szkoleń. Doświadczenia są także sumą kursów specjalistycznych z najwybitniejszymi wykładowcami nowoczesnych metod fizjoterapii oraz nauki masaży w poszczególnych rejonach Świata (Indie, Tajlandia, Karaiby) od prawdziwych mistrzów według oryginalnej receptury. Dlatego GWARANTUJEMY że nie poznasz większości tych technik na ŻADNYM INNYM KURSIE w Polsce.

uzyskujesz tytuł Biomasażysty Fizjo-Wellness o specjalności masaże orientalne i terapeutyczne na oficjalnych certyfikatach sygnowanych logo międzynarodowych organizacji World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association prestiżowych organizacji światowych w języku polskim, angielskim i niemieckim z możliwością wykonywania masaży w krajach UE oraz Druk wg. wzoru MEN z możliwością prowadzenia własnego gabinetu lub pracy w spa

- 12 dni intensywnych szkoleń

- 24 masaże = 120 godzin zegarowych(pamiętaj że kurs możesz zawsze powtórzyć) i zwiększyć liczbę godzin

- międzynarodowe prestiżowe certyfikaty organizacji World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association w 3 językach

- Europejskie Zaświadczenie MEN uprawniające do prowadzenia własnego gabinetu w UE zgodne z nowymi przepisami

- wszystkie dodatkowe kursy gratisowe

- OTRZYMASZ DODATKOWO: pełne zakwaterowanie na miejscu

- bezpłatne powtórki wszystkich kursów bez limitu

- możliwość bezpłatnej  praktyki

- możliwość pomocy w założeniu i prowadzeniu gabinetu

* oferta dotyczy kursów pełnopłatnych w Poznaniu

Ten kurs jest dostępny w ofercie grupowej, indywidualnej i dofinansowanej.

Kurs od podstaw dla osób bez przygotowania oraz dla masażystów jako kurs podnoszący kwalifikacje zgodny z nowymi przepisami UE!

Kurs możesz powtarzać DO WOLI gratis!

Koszt: 6500 zł/os  (w pakiecie oszczędzasz 8900z!!)

(przyprowadź drugą osobę - koszt 4900zł/os!)

Najbliższe kursy: tutaj

Sprawdź w kalendarzu kursów

(lub skontaktuj się w sprawie indywidualnego terminu)

szkolamasazu@icloud.com lub 693-574-232