KURS MASAŻU TAJSKIEGO

Zapraszamy na jedyny w Polsce kurs masażu tajskiego w stylu północnym w oryginalnej formie. Na tym kursie nauczysz się technik które poznawaliśmy w Bangkoku, Chiang Mai oraz Siem Reap. Jest to jedyny kurs masażu tajskiego w Polsce który nie ma formy odtwórczej. Kurs stworzony w całości na podstawie technik przywiezionych z naszych wypraw do Tajlandii i Kambodży. Filozofia najstarszej szkoły masażu tajskiego na świecie zgodnie z ideą osobistego lekarza buddy Shivago Komarpaj. Nauczysz się uruchamiać Kanały enetgetyczne SEN oraz pracować zgodnie z tajską teorią cząsteczek LOM. Jeśli chcesz posiąść umiejętności które znają TYLKO tajowie zapraszamy na JEDYNY UNIKATOWY kurs masażu tajskiego w Europie.

 

Masaż tajski to masaż, który nie przypomina w niczym naszych tradycyjnych masaży klasycznych. Klasyczny masaż tajski wykonywany jest na macie ułożonej na podłodze, bez użycia olejków, przez luźne ubranie. Masażysta wykorzystuje tu rozmaite techniki, głównie rytmiczny, powolny NACISK CIAŁEM a także elementy rozciągania, techniki uciskowe, rozluźniające oraz pracy z kanałami energetycznymi. Właściwe wykonanie masażu powoduje niesamowite uczucie odprężenia i relaksu dla pacjenta jak i dla masażysty, podobne do sesji jogi lub treningu fittness. Dodatkowo obie osoby są ,,naładowane" pozytywną energią do działania. Masaż jest polecany osobom zestresowany i ,,zesztywniałym" w codziennej pracy oraz dla osób ćwiczących jako wzmocnienie wydajności treningowej i przygotowanie ciała i umysłu do wysiłku.

Masaż tajski jest jedną z czterech gałęzi tradycyjnej medycyny Tajów. Reprezentuje jedyny w swoim rodzaju styl terapii orientalnej. Twórcą masażu jest Jivak Kumarbhaccha. Jego podstawy zostały stworzone 2500 lat temu w Indiach, na bazie AYURWEDY oraz technik Jogi. Znaczny wpływ na jego rozwój miała medycyna chińska. Przez lata rozwijał się i był praktykowany przez mnichów tajskich w świątyniach.

Masaż Tajski stanowi POŁĄCZENIE shiatsu, akupresury, refleksoterapii, terapii manualnej, jogi oraz terapii powięziowej. Jest zestawem różnego rodzaju technik które trudno określić jednym rodzajem pracy ale tylko w całości daje pożądany efekt całkowitego rozluźnienia ciała i radości ducha. Masażysta masuje nie tylko dłońmi, ale również przedramionami, łokciami, stopami i kolanami, układając ciało osoby masowanej w wybranej pozycji. HATHA JOGI dlatego zwany jest czasami Jogą dla Leniwych. Osoba poddawana zabiegowi przyjmuje przy tym wiele różnych pozycji wywodzących się z pięciu zasadniczych postaw - leżenia tyłem, przodem i na boku oraz postaw odwróconej i siedzącej. Dzięki temu niezwykłemu połączeniu, masaż w sposób holistyczny poprawia kondycje fizyczną, duchową i intelektualną, przynosi fizyczne i psychiczne zrelaksowanie, wzrost sił witalnych oraz odczucie równowagi duchowej. Jednocześnie dzięki bardzo powolnemu medytatywnemu wykonywaniu jest bardzo GŁĘBOKO RELAKSUJĄCY, rozciąga ciało, rozluźnia i uwalnia napięcia.


MASAŻ TAJSKI
Masaż Tajski cieszy się OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ na całym świecie, w Polsce jest nową ciekawą propozycją. Stanowi alternatywę dla osób które nie mogą wykonywać ćwiczeń jogi. W Europie wielu nauczycieli jogi uczy się masażu tajskiego, ponieważ jego techniki pozwalają im na wzbogacenie swojego warsztatu, szczególnie w pracy z indywidualnymi klientami. Ważne jest aby nie wykonywać masaż w sposób nieprawidłowy. nie ingerować w naturalny stan duchowy pacjenta poprzez zbyt intensywne techniki na jego ciele. Takie błędne zachowania pojawiają się na szkoleniach odbywających się w Polsce, ponieważ nie zawsze rozumiemy azjatycki sposób myślenia, duchowego podejścia do samej idei pracy z drugim człowiekiem. Medycyna wschodu traktuje pacjentów holistycznie podczas gdy europejskie myślenie każe nam leczyć chorobę lub narząd. Jeśli chcesz zrozumieć na czym polega idea masażu tajkiego oraz całej medycyny wschodu zapraszamy na nasze zajęcia. Jeśli nie chcesz tylko odtwarzać nieprzemyślanych ruchów po osobie która nigdy nie uczyła się masażu w Tajladii, Indiach czy Chinach skorzystaj z jedynego w Polsce ORYGINALNEGO szkolenia MASAŻ TAJSKI
MASAŻ TAJSKI W TAJLANDII
Masaż tajski jest w Tajlandii jak religia, Właściwie jest jej częścią. Tak jak częścią życia każdego Taja. Wszystkie dziedziny życia w Azji są znacznie bliżej powiązane niż w Europie. Azjaci nie szufladkują. To może szokować, Tak jak szokuje na środku ulicy widok prostytutek przyjmujących błogosławieśtwo od szefowej przed dniem pracy. Albo prezesa wielkiej firmy jedzącego na targu pikantą zupę z woreczka foliowego. Albo chwytający zapraszająco za rękę LADY-BOYS, tajscy transwestyci do wynajęcia. Albo zapach Durianów o poranku. To wszystko jest inne i szokuje. Ale żeby zrozumieć medycynę wschodu trzeba starać się zrozumieć filozofie innego rejonu świata. Nie szufladkować. My po pracy idziemy na piwo, tajowie idą na masaż i łyk herbaty z trawą cytrynową. Zeby się o tym przekonać możesz pojechać do Tajlandii lub przyjść na nasze szkolenie, może uda nam się przekazać Tobie jej fragment. Nalepszy fragment. Zapraszamy na kurs MASAŻY ORIENTALNYCH, jedyny złożony z oryginalnych technik masaży tajskich, chińskich i ajurwedyjskich który jest prowadzony najbliżej oryginału przez ludzi z prawdziwą pasją do przekazywania oryginalnej wiedzy.
Dodatkowo KURS MASAŻU JAPOŃSKIEGO SHIATSU gratis
Poznasz masaż który powstał w Japonii, wykorzystujący uciski, rozciągania, ugniatania oraz pracę na meridianach w celu leczenia chorób psychosomatycznych. Masaż specjalnie dla osób zestresowanych cierpiących na zaburzenia spowodowane chorobami cywilizacyjnymi. Masaż dla osób mających problemy samoregulacją, oraz chorobami wynikającymi z zaburzeń stresowych. Technika shiatsu jest nieocenioną pomocą dla pacjentów mających duże tempo życia. trudną pracę, wymagające stanowisko lub nadmiar obciążeń, czyli dla większości współczesnych pacjentów. Naucz się jak pomagać specjalistycznym masażem ludziom, którzy zagubili się w pędzie życia. Podaruj swoim pajentom prawdziwe japońskie ZEN poprzez zabiegi specjalnego masażu uciskowego wykonywanego na macie aby dopełnić Twoją azjatycką ofertę. Sprawisz że nie będzie to na pewno ostatnia wizyta...
CZAS KURSU : 10 godzin 9-19ta (1 dzień szkoleniowy)- kurs możesz bezpłatnie i bez limitu powtarzać. W ten sposób jako jedyni dajemy Tobie DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ na Twoje umiejętności, możliwość zdobywania praktyki oraz bezpłatnego zwiększenia liczby godzin szkolenia.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje dokładne materiały szkoleniowe wraz z opisami i zdjęciami technik, międzynarodowe rozpoznawalne w świecie Certyfikaty World Massage Federtion, Europejskie zaświadczenia szkoły niepublicznej MEN pozwalające na wykonywanie masaży w ramach własnej działąlności, pracy w Spa oraz klubach sportowych i centrach odnowy bilogicznej i jogi.
Ze szkolenia mogą skorzystać zrówno osoby pracujące z pacjentami lub sportowcami jak również osoby chcące hobbystycznie wykorzystywać masaż tajski jako pomoc w zrelaksowaniu ciała i umysłu swojej rodziny i znajmych.


KURSY ODBYWAJĄ SIĘ W POZNANIU wraz z bezpłatnym pełnym zakwaterowaniem na miejscu w ramach pakietu trigger, mega trigger, gigant i pakietu orientalnego. Terminy znajdziesz w kalendarzu. Zapisy; szkolamasazu@icloud.com lub 693-574-232