Tu zamieszczamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, jeśli nie znajdziesz swojego pytania napisz na: szkola-masazu@home.pl

 

P: Czy będąc osobą bez przygotowania mogę przystąpić do szkolenia?

O: Tak, kurs jest prowadzony w sposób kompleksowy aby osoba początkująca mogła przyswoić niezbędną anatomię, fizjologię i zasady wykonywania masażu oraz zasady bezpieczeństwa, nie musisz posiadać żadnego przygotowania ,uczymy od podstaw.

 

P: Czy każdy może zostać masażystą?

O: Tak, jeśli masz motywację do nauki i pracy z ludźmi, oraz czujesz że to praca dla Ciebie możesz zostać profesjonalnym masażytą/stką.

 

P: Czy 2 tygodnie nauki wystarczą?

O: Kurs jest stworzony w taki sposób aby przygotował Cię do wykonywania zabiegów w ciągu 2 tygodni. Zwróć uwagę, że pracujemy codzinnie po 10 godzin, co daje 150 godzin edukacyjnych intensywnej nauki na jednym szkoleniu w krótkim okresie czasu bez przeciągania na wiele miesięcy, to powoduje że Twoje umiejętności na bierząco wprowadzisz w praktykę zawodową. Dodatkowo oszczędzasz czas i wydatki. Całą uzyskaną wiedzę stosujesz od razu po kursie. Pamiętaj także że nasze kursy możesz powtarzać w dowolnym momencie praktykując do woli bez ograniczeń, ćwicząc do perfekcji.

 

P: Dlaczego pakiet szkoleń?

O; Dzisiejszy rynek wymusza konkurencyjność masażysty poprzez posługiwanie się zarówno masażami klasycznymi, kosmetycznymi, relaksacyjnymi jak i stosowaniem terapii przeciwbólowych i technik sportowych. Najlepszym sposobem na konkurencyjność i zadowolenie klientów jest szeroki zakres masaży z różnych dziedzin i dla różnych osób, dlatego pakiet kilkunastu masaży pozwala na prowadzenie gabinetu o szerokim spektrum dla licznej grupy zadowolonych klientów. Przeszkoliliśmy w ten sposób już klikaset osób z których żadna nie musiała zamknąć swojego gabinetu.

 

P: Jaki certyfikat otrzymam?

O: Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz zaświadczenie na druku wg. rozporządzenia MEN dz.u.poz.652 zgodne z nowymi przepisami UE i prowadzić własny gabinet w całej UE oraz prestiżowe Certyfikaty World Massage Federation placówki niepublicznej Trigger w języku polskim, angielskim lub niemieckim, dzięki którym nasi absolwenci pracują w prestiżwych SPA na bliskim wschodzie, wykonują masaże na luksusowych jachtach lub prowadzą usługi w Stanach Zjednoczonych, Australii czy Japonii.

 

P: Co z wyżywieniem i noclegami na kursie?

O: Na szkoleniu w Poznaniu masz zagwaratnowane bezpłatne zakwaterowanie, na miejscu są wygodne pokoje, łazienki, w pełni wyposażona kuchnia, ogród, wifi i parking, mamy także dobry, niedrogi catering obiadowy.

 

P: Kto prowadzi szkolenia?

O: wyłącznie fizjoterapeuci, lekarze i osteopaci z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, przygotowaniem pedagogicznym, prawdziwi pasjonaci zawodu zdobywający swoje doświadczenia w Poznańskich szpitalach klinicznych, w pracy z pacjentami i studentami oraz jeżdżący po Świecie w poszukiwaniu nowych i tradycyjnych metod naturalnej fizjoterapii i masażu. Podzielą się z Tobą swoimi umiejętnościami zarówno w trakcie jak i po szkoleniu, co jest rzadkością na komercyjnych szkoleniach.

 

P: Czy mogę ubiegać się o dofinansowanie kursu?

O: Tak, jeśli możesz zarejestrować się jako osoba bezrobotna napisz do nas, prześlemy dokładną instrukcję do urzędu pracy. Współpracujemy od wielu lat ze wszystkimi urzędami pracy w Polsce jak również z fundacjami i urzędami finansującymi szkolenia osób niepełnosprawnych oraz zagrożonych zawodowo, mamy duże doświadczenie i pomagamy w procedurach oraz wypełnianiu formularzy.

 

P: Ile czasu trwa szkolenie?

O: zaczynamy od szkolenia kilkudniowego które w całości poświęcamy na ćwiczenia praktyczne oraz niezbędną teorię, abyś mógł poznać swoje możliwości i zainteresowania, kolejne szkolenia zazwyczaj odbywasz już widząc które masaże najbardziej Cię interesują i w jakim kierunku chcesz się kształcić, zawsze chętnie doradzimy.

 

P: Czy kurs indywidualny jest lepszy?

O: Jeśli masz małó czasu i bardzo napięty kalendarz zajęć to tak, na takim szkoleniu poświęcami Tobie i Twojej nauce 100% uwagi, realizujemy je w dogodnym dla Ciebie teminie i zakresie masaży. Jest to dobry wybór dla osób przyjeżdżających na krótko zza granicy, pracujących lub mających małe dzieci. Często korzystają z niego także fizjoterapeuci, kosmetyczki, trenerzy i masażyści którzy mają bardzo sprecyzowane oczekiwania i chcą szybko i skutecznie uzupełnić umiejętności i warsztat pracy. Także SPA, hotele i Centra odnowy wybierają konkretne i szybkie przeszkolenie pracowników.

 

P: Czy są zniżki dla studentów?

O: Tak mamy wiele promocji obejmujących studentów, fizjoterapeutów i emerytów jak również grupy zawodowe sportowców, trenerów, kosmetyczki i masażystów. Pojawiają się także promocje okresowe w ciągu roku. Możesz obniżyć koszt szkolenia przyprowadzając kolejne osoby na kurs (nawet do zera) organizując grupę lub korzystając z kolejnych szkoleń. Powtórki masz zawsze gratis.

 

P: Dlaczego wybrać szkolenie Trigger?

O: Ponieważ otrzymujesz znacznie więcej. Na żadnym innym kursie nie poznasz wiedzy i umiejętności bezpośrednio zdobywanej w najlepszych akademickich klinikach onkologii, kardiochirurgii czy intensywnej terapii, większość prowadzących kursy w Polsce osób nie ma nawet wykształcenia fizjoterapeuty. Certyfikaty MEN które otrzymasz także są legalne w całej Unii Europejskiej ponieważ mają status szkoły niepublicznej, większość szkoleniowców wydaje takie certyfikaty bez uprawnień, co w przyszłości odbije się na legalności pracy absolwentów tych placówek. Także tylko u nas otrzymasz prestiżowe certyfikaty World Massage Federation, ta organizacja ma tylko 50 skrupulatnie dobranych szkół członkowskich na całym świecie. Tylko na naszym kursie otrzymasz profesjonalny stół do masażu, pełne zakwaterowanie, doskonałe materiały szkoleniowe i oryginalną wiedzę  zdobywaną na szkoleniach w Azji i Ameryce. Tylko u nas dodatkowo otrzymasz szkolenie marketingowe z prowadzenia gabinetu oraz dożywotnie powtórki.BEZ ŻADNYCH DOPŁAT!

 

P: Ile kosztuje kurs? Czy się zwróci?

O: To jeden z nielicznych dochodowych zawodów który możesz zdybyć w tydzień nakładem od 1500zł, zdobywanie innych zawodów trwa minimum 2 lata i nie wiąże się z dochodem 100zł za godzinę pracy. Przy odrobinie zaangażowanie kurs zwraca się po miesiącu. Kurs jest tak skonstruowany abyś nie był zmuszony do dodatkowych inwestycji, otrzymujesz wszystko co jest potrzebne do pracy u klienta od razu po kursie.

 

P: Pracuję w innym zawodzie, czy jest oferta dla mnie?

O: Dla osób pracujących mamy kursy weekendowe, które pozwalają cieszyć się dodatkową, przyjemną pracą po godzinach lub wieczorowo, możesz cały czas pracować w innym zawodzie zarówno w czasie kursu jak i prowadząc gabinet.

 

P: Jaki kurs jest dla Mnie?

O: Po 15 latach prowadzenia szkoleń mamy ofertę dla każdego, ponieważ znamy zapotrzebowanie rynku jak mało kto. Jeśli jesteś osobą początkującą najlepszym wyborem będzie pakiet trigger, mega lub gigant. Jeli jesteś fizjoterapeutą pewnie zaintersuje cię pakiet fizjo-sport, jeśli masz gabinet kosmetyczny zobacz kurs anti-age. Jeśli pracujesz w spa zobacz pakiet orientalny lub spa&wellness. Jeśli mieszkasz w jednym z krajów Europejskich wybierz pakiet europejski lub indywidualny, jeśli pracujesz polecamy kurs weekendowy. Jeśli nie znalazłaś kursu dla Siebie napisz do nas, stworzymy go wspólnie.