Wyjazd na wakacje w dzisiejszych czasach to nie tylko zmiana miejsca pobytu czy zwiedzanie zabytków. Coraz częściej istotnym staje się wybór hotelu ? w końcu to tam również spędzamy wolny czas i tam zaszywamy się, gdy pogoda nie dopisuje. Dlatego wiele osób wybiera hotele SPA, licząc nie tylko na dodatkowe odprężenie, ale również terapie zdrowotne. To także doskonała profilaktyka, chroniąca organizm przed chorobami. Kurs masażu relaksacyjnego w Gdańsku pozwala skutecznie przygotować się do pełnienia zawodu, nie tylko w salonach SPA, ale również we własnym gabinecie. Jest to najczęściej wykonywany masaż, dlatego należy do najbardziej opłacalnych. Nie trzeba daleko szukać szkoleń, kurs masażysty w Gdańsku w szkole Trigger oferuje solidne przygotowanie, dzięki któremu będziesz mógł podjąć pracę w każdym ośrodku specjalizującym się w masażu. Nasz kurs masaży relaksacyjnego w Gdańsku skierowany jest do wszystkich, również tych, którzy nie myślą o wykonywaniu zawodu, ale chcieliby nauczyć się czegoś nowego i rozwijać swoją pasję. Atrakcyjny program nauczania sprawia, że same uczestnictwo w szkoleniu będzie przyjemnością, a dodatkowo poznasz ludzi, którzy dzielą tę samą pasję.

Masaż relaksacyjny

Wraz z pojawianiem się nowych gabinetów odnowy biologicznej wzrasta także zapotrzebowanie na masażystów, a co za tym idzie ? szkół, które przygotowują do pracy w zawodzie. Aby móc podjąć taką praktykę, trzeba ukończyć kurs masażu. Gdańsk jest jednym z miast, gdzie mieści się siedziba niepublicznej szkoły Trigger. To tutaj możesz odbyć naukę zarówno teorii, jak i praktyki. Stosujemy amerykańską metodę modułową, dzięki której kurs jest skondensowany i trwa zaledwie 15 dni. Kurs masażysty w Gdańsku nie jest skierowany wyłącznie do mieszkańców tego miasta. Chcemy każdemu dać możliwość uczestniczenia w zajęciach, dlatego oferujemy noclegi ? to duże ułatwienie, zwłaszcza dla tych, którzy nie znają Trójmiasta i nie wiedzą, jaki hotel wybrać. Nie zostawiamy naszych absolwentów samych sobie. Oferujemy pomoc w stawianiu pierwszych kroków w zawodzie. Dlatego udzielamy porad marketingowych i odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące zakładania własnej działalności. Kurs masażysty w Gdańsku to nie tylko nauka podstaw zawodu, ale również pomoc w odnalezieniu się na rynku pracy ? w ten sposób możesz szybko podjąć pracę i stać się profesjonalistą w nowej dziedzinie.

Masaż kamieniami

Nasza kadra to wyłącznie wyspecjalizowani fizjoterapeuci, którzy już od 15 lat skutecznie przekazują swoją wiedzę podczas zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Nasi kursanci mają okazję poznać tradycyjny masaż, praktykowany już od starożytności, a także nowoczesne metody terapii manualnej tkanek. Chcemy, aby nauka była jak najbardziej skuteczna, dlatego zajęcia prowadzimy w kameralnych, kilkuosobowych grupach, ale także oferujemy indywidualny kurs ? z dojazdem do domu, prywatnego gabinetu lub w naszej w pełni wyposażonej siedzibie. Udostępniamy materiały nie tylko na czas trwania nauki. Nawet po uzyskaniu certyfikatu możesz swobodnie odświeżać wiedzę. Co więcej ? jako jedyna szkoła dajemy możliwość dożywotniego powtarzania kursów za darmo. W prezencie oferujemy stoły do masażu, dzięki czemu po absolutorium możesz od razu zacząć pracę w zawodzie, nie martwiąc o się o zakup sprzętu. Kurs masażu klasycznego w Gdańsku pozwala nabyć praktyczne umiejętności, które będą wykorzystywane w życiu zawodowym, ale również prywatnym. W ciągu dwóch tygodni staniesz się profesjonalnym masażystą i otworzą się przed Tobą nowe możliwości rozwoju.

Masaż leczniczy

Przeważnie, gdy pierwszy raz wybieramy się na masaż, decydujemy się na metodę klasyczną. To najbardziej ogólny, odprężający masaż, który powinien znaleźć się w każdej ofercie salonu odnowy biologicznej. Kurs masażu klasycznego w Gdańsku jest okazją do poznania technik jego wykonywania. Ta metoda poprawia przemianę materii, usprawnia ruchomość stawów, zwiększa elastyczność mięśni, dzięki czemu są lepiej ukrwione. Zabieg wydziela także serotoninę, zwaną hormonem szczęścia. Zatem to jedna z najlepszych form odprężenia. Coraz większą popularnością cieszy się także masaż relaksacyjny. Dobrze oddziałuje na układ krążenia i koi zszargane nerwy. Aby móc go wykonywać, trzeba ukończyć kurs masażu relaksacyjnego. Gdańsk jest jednym z miast, w jakich możesz się tego nauczyć. Szkoła Trigger dokłada wszelkich starań, abyś poznał najbardziej cenione techniki masażu, a także wszystkie te, których dodatkowo chciałbyś się nauczyć. Kurs masażu klasycznego w Gdańsku jest pierwszym krokiem do tego, aby poznać również inne techniki uprawniające do wykonywania zawodu. Zespół Trigger składa się wyłącznie z profesjonalistów, którzy są nie tylko renomowanymi masażystami, ale również świetnymi pedagogami.

Na zdrowie

Kurs masażu leczniczego w Gdańsku obejmuje wiele technik, m.in. masaż klasyczny, akupresurowy, drenażowy, aromaterapeutyczny, kinetyczny i poprzeczny oraz motoryczny. W zależności od jego rodzaju, różnie oddziałuje na zdrowie. Z pewnością poprawia przemianę materii, pobudza układ krążenia, zmniejsza napięcie całego ciała i nie pozwala odkładać się tkance tłuszczowej, dlatego to świetna propozycja dla tych, którzy chcą się odchudzać, ale nie tylko. Przede wszystkim to doskonała, nieinwazyjna forma leczenia wielu schorzeń, dlatego kurs masażu leczniczego w Gdańsku uczy praktycznych umiejętności, które pozwolą Ci świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wcale nie musisz kończyć wieloletnich studiów, żeby rozpocząć pracę w wymarzonym zawodzie. U nas zaledwie w dwa tygodnie poznasz tajniki masażu, stając się specjalistą w nowej dziedzinie. Naukę mogą podjąć również dyplomowani masażyści chcący podnieść swoje kwalifikacje, utrwalić dotychczasową wiedzę czy poznać nowe techniki. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy nauczy się czegoś nowego pod okiem profesjonalistów. Przykładamy dużą wagę do jakości kształcenia, dlatego w naszym ośrodku zdobędziesz rzetelne i sprawdzone informacje.

Gorące i zimne kamienie

Prowadzimy także kurs masażu kamieniami w Gdańsku. Polega na przykładaniu do ciała zimnych i gorących kamieni w odpowiednich punktach, co pobudza przepływ energii w organizmie. To świetna forma leczenia bólu mięśni, drętwiejących rąk, nieprawidłowej przemiany materii, neuralgii czy chorób psychosomatycznych. Kurs masażu leczniczego w Gdańsku jest jednym z najbardziej popularnych, ponieważ uczy, w jaki sposób wspomagać organizm naturalnymi sposobami, poprzez dotyk i uciski. Takie szkolenie jest opłacalne z tego względu, że nikt z nas nie oszczędza na zdrowiu i chętnie podda się nieinwazyjnym zabiegom, które mają na celu wyleczyć lub zapobiec występowaniu jakichś schorzeń. Taka praktyczna umiejętność przydaje się również w życiu prywatnym ? z powodzeniem możesz stosować tę technikę na swoich bliskich, którzy zmagają się z uporczywymi dolegliwościami.

We współpracy

Ze względu na to, że wielu naszych absolwentów nastawia się na pracę zagranicą, korzystamy z niektórych programów unijnych. Jednym z nich jest ?Kapitał ludzki?. Wystawiamy zaświadczenia o ukończonym kursie World Massage Federation zarówno w języku polskim, jak i angielskim lub niemieckim. Ponadto współdziałamy również z urzędami pracy. Nasi kursanci mogą ubiegać się o dofinansowania, my oferujemy pomoc w wypełnianiu dokumentów. Współpracujemy również z placówkami szkoleniowymi, Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej, Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie, Związkami Osób Niewidomych, urzędami gmin i powiatów, dzięki czemu można przejść kurs masażysty w Gdańsku w promocyjnej cenie lub nawet za darmo. Warto zorientować się, czy nie kwalifikujemy się do któregoś z programów, wtedy za szkolenie w Trigger nie poniesiesz dużych kosztów, a będziesz mógł cieszyć się certyfikatem uprawniającym do wykonywania zawodu.