BIOMASAŻYSTA ORIENTALNY

Biomasażysta technik orientalnych i ajurwedyjskich.

Pakiet stworzony z myślą o gabinetach masaży orientalnych i technik wschodnich oraz SPA.

Jeśli chcesz się wyspecjalizować w masażach orientalnych i technikach dalekowschodnich ta oferta jest dla Ciebie!!

Jeżeli chcesz nauczyć się dalekowschodnich technik masażu według ORYGINALNYCH RECEPTUR, które poznawaliśmy od prawdziwych mistrzów w Tajlandii, Indiach i na Karaibach - zapraszamy.

Jeżeli chcesz poznać techniki masażu NIEDOSTĘPNE w Europie- zapraszamy. Tylko u nas nauczysz się masaży orientalnych i ajurwedyjskich w oryginalnej formie!! Przeczytasz o tym w zakładkach poszczególnych masaży.

Kurs masaży orientalnych

Kurs mogą odbyć zarówno osoby początkujące bez przygotowania jak i doświadczeni masażyści chcący rozszerzyć swój warsztat pracy. Stawiamy na konkretną pracę z klientem we własnym gabinecie- uczysz się szybko i konkretnie. Praktyka jest najważniejsza.

PAKIET ZAWIERA:

- masaż hawajski LOMI LOMI
- masaż ajurwedyjski Abhianga
- masaż hinduski głowy i ramion Shirodara
- oryginalny masaż chiński Tui - Na
- masaż tajski w stylu północnym
- wschodni masaż pałeczkami bambusami
- antydepresyjny masaż czekoladowy
- relaksacyjny masaż mandara
-  masaż japoński Shiatsu
- kurs aromaterapii GRATIS!

Jeśli chcesz prowadzić własny gabinet relaksacyjnych masaży orientalnych w Polsce lub za granicą lub myślisz o pracy w renomowanym SPA ten pakiet jest właśnie dla Ciebie.

Naucz się głęboko relaksującego masażu lomi lomi pochodzącego z wysp egzotycznej polinezji, wykonywanego niegdyś przez tylko Kachunów. Poznaj sekrety masaży ajurwedyjskich- najstarszego systemu medycznego na Świecie wprost z dalekich Indii który w połączeniu z masażem chińskim pozwoli Tobie na leczenie schorzeń cywilizacyjnych bez leków. Dowiedz się jakie techniki masażu opracowywali przez tysiąclecia tajowie oraz które do dziś pozwalają im dożywać szacownego wieku w dobrym zdrowiu, co jest nieosiągalne dla medycyny europejskiej. Zacznij stosować dawne, orientalne techniki i zachwyć swoich pacjentów oryginalnymi umiejętnościami, które w połączeniu z osiągnięciami współczesnej terapii manualnej tkanek pozwolą na niezwykłą efektywność Twoich terapii.

UWAGA!!!

Jedyny największy pakiet kursów stworzony specjalnie dla gabinetów i masażystów technik orientalnych i dalekowschodnich oraz SPA.
Zdobądź niesamowite umiejętności w kilka dni.

Załóż gabinet masaży orientalnych i pracuj od razu po szkoleniu!!!

Otrzymujesz międzynarodowe certyfikaty prestiżowych światowych organizacji World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association w języku polskim, angielskim i niemieckim uprawniające do prowadzenia gabinetu masaży orientalnych na terenie całej UE oraz Zaświadczenie według wzoru MEN z tytułem Biomasażysta Orientalny, cyfrowe materiały szkoleniowe oraz gratisowy kurs w prezencie w rewelacyjnej cenie - teraz tylko 2900 zł. (oszczędzasz 1900zł)

czas trwania kursu: 4 pełne dni, koszt 2900zł

Kurs możesz powtarzać DO WOLI gratis!

najbliższe kursy:

Sprawdź w kalendarzu kursów

(lub skontaktuj się w sprawie indywidualnego terminu)

Na życzenie rezerwujemy noclegi

O poszczególnych masażach tego szkolenia przeczytasz w zakładkach- warto! Dowiedz się czym różni się nasz kurs masaży orientalnych od szkoleń odtwórczych.

Kurs dostępny także w pakiecie Biomasażysta Fizjo-Wellness .

To szkolenie możesz także odbyć w formie kursu INDYWIDUALNEGO bez udziału innych uczestników w specjalnych pomieszczeniach szkoleniowych w Poznaniu a także zamówić je z dojazdem do Twojego gabinetu lub uczelni. Jeśli jesteś pracownikiem SPA możesz odbyć ten kurs BEZPŁATNIE. Skontaktuj się z nami.

Możesz także starać się o całkowite finansowanie kursu przez Powiatowy Urząd Pracy.

Dla gabinetów i SPA specjalne ceny grupowe.