PAKIET FIZJO - SPORT

pełna nazwa: kurs masaży i terapii tkanek miękkich

Pakiet stworzony z myślą o fizjoterapeutach, studentach fizjoterapii, terapeutach manualnych, gabinetach terapii tkanek miękkich, leczenia manualnego i naturo-terapii oraz sportowcach, trenerach i masażystach sportowych.

Jeżeli jesteś związany z fizjoterapią lub sportem i szukasz szkolenia z masaży konkretnie dobranych do twojej specjalności ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Jeżeli chcesz w krótkim czasie poznać najskuteczniejsze techniki pracy z tkankami bezpośrednio od praktykujących fizjoterapeutów - zapraszamy! Nauczymy Cię pracować najnowocześniejszymi metodami stosowanymi w klinikach medycznych na Świecie także przez światową czołówkę jak prof. L.Chaitow czy Art Riggs.

Na kurs zapraszamy zarówno praktykujących fizjoterapeutów, studentów, trenerów jak i osoby początkujące, dla których przygotowanie z masaży klasycznych oraz podstaw anatomii udostępniamy na szkoleniu podstawowym. Nie trać czasu na wielomiesięczne szkolenia bez efektów - my stawiamy na pracę z pacjentem. Na 3-dniowym intensywnym kursie nauczysz się konkretnych  technik które przyniosą natychmiastowe efekty w sporcie i leczeniu pacjentów bólowych oraz poprawę zakresów ruchu.

PAKIET ZAWIERA:

- mięśniowo-powięziowy masaż głęboki
- masaż poprzeczny i funkcyjny
- pracę na przedziałach międzymięśniowych
- terapię diagnozowania i likwidowania punktów spustowych
- pracę na strukturach powięzi
- elementy anatomii palpacyjnej
- kinesiologytaping
- terapię pozycyjnego rozluźniania
- techniki energii mięśniowych
- masaż sportowy, treningowy i izometryczny
- masaż Shantala gratis

Jeśli chcesz powiększyć swoje umiejętności o nowoczesne, bardzo  skuteczne techniki pracy na tkankach w krótkim czasie - ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Jeżeli jesteś fizjoterapeutą lub trenerem i myślisz o własnej praktyce w kraju UE to jest dobry wybór. Naucz się głębokiej pracy na strukturach mięśniowych i powięziach, rozpoznawania i leczenia dysfunkcji i ograniczeń tkankowych oraz pracy na punktach spustowych. Poznaj techniki masażu sportowego oraz najnowsze techniki wspomagania terapii przez kinesiotaping. Zostań terapeutą tkanek miękkich w kilka dni i poznaj  ESENCJĘ NOWOCZESNEJ FIZJOTERAPII, której inni uczą się latami!

Aby wziąć udział w tym kursie nie musisz być fizjoterapeutą. Nie musisz odsiadywać setek godzin na kursach terapii tkanek miękkich dla uzyskania certyfikatu.

Jeżeli jesteś fizjoterapeutą, trenerem lub studentem napisz- otrzymasz specjalne warunki.
Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z masażem - przygotowujący kurs masaży klasycznych otrzymasz od nas w promocyjnej cenie.

Dodatkowo otrzymujesz prezent : kurs masażu Shantala GRATIS!!! Jeśli będziesz kiedyś miał małego pacjenta docenisz tę umiejętność.

Jedyny największy pakiet kursów stworzony specjalnie dla fizjoterapeutów, techników fizjoterapii i masażu, studentów, trenerów i masażystów sportowych.
Zdobądź niesamowite umiejętności w kilka dni. Pamiętaj że zgodnie z nową ustawą TY decydujesz o całym procesie leczenia i rehabilitacji. Postaw na Swoje umiejętności diagnozowania i terapii.

Własny gabinet fizjo? A może praca w klubie sportowym? Praca na tkankach w sporcie i fizjoterapii to jednocześnie wspaniała sztuka i niezwykła frajda pomagania. Na tym szkoleniu gościliśmy już wielu znanych trenerów sportowych i sportowców m.in lekkoatletów, ciężarowców i żużlowców oraz szanowanych fizjoterapeutów z wieloletnią praktyką. Mamy 100% pozytywnych referencji. Dołącz do elity.

Pracujesz od razu po szkoleniu.

Otrzymujesz międzynarodowe dwujęzyczne certyfikaty World Massage Federation z poszczególnych technik oraz Zaświadczenie wg wzoru MEN z możliwością prowadzenia gabinetu na terenie całej UE, cyfrowe materiały szkoleniowe oraz gratisowy kurs.

Czas trwania kursu 3 pełne dni, koszt 2500zł.

( w pakiecie oszczędzasz 1200zł)

Kurs możesz powtarzać DO WOLI gratis!

najbliższe kursy:

Sprawdź w kalendarzu kursów

(lub skontaktuj się w sprawie indywidualnego terminu)

Terminy wszystkich kursów znajdziesz w kalendarzu kursów

Kurs dostępny także w pakiecie .

To szkolenie możesz także odbyć w formie kursu INDYWIDUALNEGO bez udziału innych uczestników w specjalnych pomieszczeniach szkoleniowych w Poznaniu i Warszawie a także zamówić je z dojazdem do Twojego domu, gabinetu lub uczelni. Jeśli jesteś pracownikiem przychodni lub studentem możesz odbyć ten kurs BEZPŁATNIE. Skontaktuj się z nami.

Możesz także starać się o całkowite finansowanie kursu przez Powiatowy Urząd Pracy.

Na życzenie rezerwujemy noclegi

Dla gabinetów fizjoterapii, sportowców i trenerów specjalne ceny grupowe.