SPECJALISTA ODNOWY BIOLOGICZNEJ o profilu masaże spa&wellness, masaże orientalne oraz terapia regeneracyjna w sporcie
organizacji World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association według programu autorskiego Centrum Szkoleniowego Trigger
Coraz więcej osób planuje wyjazdy do pracy poza unię europejską do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Japonii, Australii lub krajów arabskich. Pytacie jak się przygotować na nieprzewidywalne.. Jakie masaże opanować jadąc do pracy w SPA w Tokio czy Dubaju, jak przebić się z własnym gabinetem na wymagającym i dochodowym rynku w Miami czy Sydney? W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie powstał kurs SPECJALISTA ODNOWY BIOLOGICZNEJ o profilu masaże spa&wellness, masaże orientalne oraz terapia regeneracyjna w sporcie. Oferta masaży na najbardziej nieprzewidywalne okazje...
Specjalista Odnowy Biologicznej nie jest zawodem medycznym objętym nową ustawą, po naszym szkoleniu możesz bez przeszkód wykonywać masaże po nowym roku.
Zasada szkolenia jest prosta- skoro nie wiesz co przyniesie los, przygotuj się... na wszystko. Ten kurs łączy wszystkie szkolenia w jedną całość, aby twoja oferta była atrakcyjna w każdym miejsu na Świecie, niezależnie czy już czeka na Ciebie praca w SPA w Szanghaju czy planujesz gabinet na przedmieściach Nowego Yorku- możliwości są nieograniczone. Kurs SPECJALISTA ODNOWY BIOLOGICZNEJ łączy wszystkie szkolenia pakietów terapeuta biomasażu, biomasażysta Fizjo-wellness oraz spa&wellness w jedno 15-dniowe szkolenie. Kurs obejmuje:

masaż klasyczny I stopnia z elementami głębokich technik mięśniowych,

masaż klasyczny II stopnia z masażem terapeutycznym

masaż biurowy onsite OFFICE,

manualny masaż limfatyczny z kinesiotapingiem,

polinezyjski masaż relaksujący Lomi Lomi,

manualny masaż odchudzający i antycellulitowy bańką chińską,

masaż gorącymi i zimnymi oraz półszlachetnymi kamieniami wulkanicznymi,

masaż kosmetyczny i liftingujący,

masaż japoński Shiatsu,

tradycyjny masaż tajski z elementami terapii manualnej kręgosłupa,

refleksoterapię leczniczą stóp,

mięśniowo - powięziowy masaż głęboki z technikami masażu kinetycznego, poprzecznego i funkcyjnego

terapię punktów spustowych z technikami pozycyjnego rozluźniania oraz PIR,

masaż sportowy i treningowy z masażem izometrycznym

kinesiotaping medyczny i sportowy

elementy anatomii palpacyjnej,

masaż ajurwedyjski Abhianga,

tradycyjny masaż hinduski głowy i ramion z masażem Shirodara

masaż pałeczkami bambusowymi,

relaksujący masaż czekoladowy,

masaż chiński Tui - Na,

aromaterapię praktyczną

masaż Shantala

Hammam Turecki

Hammam Marokański

Masaż Balijski i Indonezyjski

Udvartana ajurweda

Masaż kriogeniczny lodem 

Masaż rosyjski miodowy

Masaż świecą aromatyczną

Masaż energetyczny tybetański

Masaż kobiet w ciąży

 

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, które poważnie myślą o swojej zawodowej przyszłości, jak również dla osób z branży fizjoterapii, kosmetyki, masażu i sportu które nie chcą popadać w rutynę. Ten kurs spełni wszystkie wymagania osób z najwyższymi aspiracjami. Kurs możesz ukończyć na 3 sposoby:
- Jeśli masz dużo czasu i z wyprzedzeniem planujesz możesz rozbić szkolenie na kilka zjazdów w poszczególnych terminach
- Jeśli masz mało czasu i planujesz swoją pracę już teraz możesz odbyć kurs jako jedno szkolenie 15-dniowe ciągiem (oszczędzasz czas i redukujesz koszty)
- Jeśli masz bardzo mało czasu a praca już na Ciebie czeka możesz odbyć kurs z trybie indywidualnym z prywatnym nauczycielem w wyznaczonym przez Ciebie terminie w 9 dni.
Tradycyjnie jednak ZAWSZE szkolenie możesz powtarzać BEZPŁATNIE zwiększając czas praktyki , szlifując umiejętności i przyswajając informacje aby stać się perfekcjonistą i zaistnieć na światowym poziomie.Tylko na naszym szkoleniu masz szansę przygotować się na wyjazd marzeń na jednym kursie dzięki najbardziej doświadczonym nauczycielom z różnych dziedzin oraz mudułowej metodzie nauczania, którą stosujemy jako pionierzy w Polsce.
Tylko po naszym szkoleniu otrzymasz Zaświadczenie na Druku według wzoru MEN które daje Ci możliwość wykonywania wszystkich masaży klasycznych, terapeutycznych, orientalnych, relaksacyjnych i sportowych objętych programem szkolenia w krajach UE . Dodatkowo otrzymasz międzynarodowe certyfikaty prestiżowych światowych organizacji zrzeszających najlepsze na świecie szkoły masażu World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association w języku polskim, angielskim i niemieckim które pomogą zdobyć Ci wymarzoną pracę lub poprowadzić prestiżowy gabinet w innym zakątku ŚWIATA
Czy warto? Zapytaj naszych absolwentw którzy pracują na luksusowych statkach wycieczkowych albo w spa w Dubaju :)
Kurs opiera się przede wszystkim na zajęciach praktycznych, pracujemy intensywnie do 10 godzin dziennie, dzięki temu opanujesz materiał nauczany tradycyjnymi metodami przez lata. W ten sposób oszczędzasz i praktykujesz jednocześnie. Metody łączą tradycyjne masaże wschodnie z nowoczesną terapią tkanek miękkich w niespotykanym nigdzie indziej zakresie. Doświadczenie naszych fizjoterapeutów zdobywane na szkoleniach zagranicznych w Azji i Ameryce oraz najlepszych SPA w połączeniu z najnowocześniejszą fizjoterapią daje niezawodne, uniwersalne efekty terapeutyczne. Teraz TY także możesz dołączyć do ELITY.
W ramach tego szkolenia OTRZYMASZ wygodne zakwaterowanie na miejscu GRATIS. Materiały szkoleniowe ze filmami i schematami wszystkich technik są już u nas standardem. Najlepsi nauczyciele, wyposażone sale szkoleniowe oraz najciekawszy i najbardziej wydajny kurs masażu czeka właśnie na Ciebie. Już dziś zdecyduj o swojej przyszłości.
Pamiętaj u nas uczą tylko doświadczeni fizjoterapeuci i lekarze z uprawnieniami pedagicznymi.
Ponieważ po tym szkoleniu masz wiele możliwości pracy w hotelach, spa, centrach odnowy jak również prowadzenia własnej działalności z dojazdem lub stacjonarnie- wszystkie opcje omawiamy na kursie wraz z treściwym 20-letnim doświadczeniem z marketingu, reklamy, prowadzenia usług, rynku masaży oraz psychologii pacjenta żeby przełożyć Twoje nowe umiejętności na gotowe usługi i możliwość budowania własnej marki!!
Kosz szkolenia 7900zł (płacisz tylko za profesjonalne szkolenie zawodowe, w pakiecie oszczędzasz 14800zł)
GRATIS otrzymujesz: wszystkie uprawnienia do prowadzenia własnego gabinetu według najnowszego prawa UE, certyfikaty WMF w 3 językach z tytułem "Specjalisty Odnowy Biologicznej o profilu masaże spa&wellness, masaże orientalne oraz terapia regeneracyjna w sporcie", doskonałe materiały szkoleniowe, wygodne zakwaterowanie podczas kursu. GRATIS otrzymasz 6 szkoleń w pakiecie. Przede wszystkim jednak najnowszą, profesjonalną praktykę dotąd przeznaczoną wyłącznie dla fizjoterapeutów oraz mistrzów technik wschodnich popartą wiedzą kliniczną oraz bezcennym wieloletnim doświadczeniem nabywanym przez każdego z nas codziennie podczas pracy w spa oraz ośrodkach służby zdrowia, bezcenne umiejętności praktyczne naszych doświadczonych nauczycieli z własnych gabinetów i poznańskich klinik oraz hoteli w całej europie, techniki orientalne według oryginalnych receptur przywiezione przez nas z wypraw do Tajlandii, Indii i Ameryki, bezpłatne porady marketingowe jak założyć i prowadzić gabinet oraz jak odnaleźć się w profesjonalnym SPA.
Najbliższy kurs: patrz KALENDARZ KURSÓW. Możesz otrzymać pełne dofinansowanie z Urzędu Pracy- napisz do nas. Zapraszamy, wykorzystaj swoją szansę, Zainwestuj w swoją przyszłość.

szkolamasazu@icloud.com lub 693-574-232