Pakiet WEEKENDOWY nowość

Zapraszamy na Kurs w niepowtarzalnym Pakiecie w weekendy!

Takiego kursu jeszcze nie było! Specjalnie dla pracujących i uczących się nauka 12 masaży oraz manualnych technik dodatkowych jako przygotowanie do prowadzenia własnego gabinetu w soboty i niedziele.

Zdobywanie nowego zawodu jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Poświęć 3 weekendy aby mieć drugie źródło dochodów!!

Stół do masażu w prezencie.

Kurs OD PODSTAW przeznaczony przede wszystkim dla osób chcących zdobyć nowy zawód i planujących własną działalność od razu po szkoleniu.

Ciesz się dochodową, przyjemną pracą bez zegara i szefa! Kurs odbywa się w soboty i niedziele.

Pakiet zawiera niepowtarzalne techniki masażu:


- masaż I stopnia dodatkowo z elementami głębokich technik mięśniowych i masażem relaksacyjnym,

- masaż II stopnia z masażem terapeutycznym oraz dodatkowo z poizometryczną relaksacją mięśni i technikami masażu OFFICE

- masaż polinezyjski Lomi Lomi,

- masaż japoński Shiatsu,

- masaż tajski z el. terapii manualnej,

- masaż hinduski Shirodara,

- masaż ajurwedyjski Abhianga,

- masaż pałeczkami bambusowymi,

- masaż chiński tui-na,

- masaż aromatyczny czekoladowy GRATIS

Tylko na naszym szkoleniu zyskujesz tak wiele dodatkowych technik które są niezastąpione w pracy masażysty i nie musisz odbywać kolejnych kursów aby być wszechstonnym masażystą.
Większość naszych terapii wypracowaliśmy przez lata pracy w gabinetach i na oddziałach klinicznych, nie poznasz ich na żadnych innych szkoleniach. Nauczymy Cię także masaży które poznawaliśmy w Indiach, Chinach i Tajlandii a które nie są znane w Europejskich szkołach. Odtąd tajemnice najlepszych fizjoterapeutów i osteopatów będą także twoim narzędziem pracy.
Nasze techniki mają też tę przewagę, że większość wykonasz manualnie bez użycia drogich sprzętów dzięki swoim nowym umiejętnościom. Kursy prowadzą wyłącznie fizjoterapeuci z największym doświadczeniem. Stosujemy Amerykańską metodę modułową, dlatego nauczysz się w 3 weekendy technik manualnych, których uczyłbyś się latami w tradycyjny sposób.
 

Jeśli myślisz o stworzeniu gabinetu z ciekawą ofertą masaży - ten pakiet jest nie do pobicia!!!

Nie marnuj swojego czasu i pieniędzy na wielomiesięcznych, przegadanych kursach.

Nie trać połowy życia na nudne szkolenia bez efektów.

Nie rezygnuj z dotychczasowej pracy!!

Poświęć 3 weekendy ucząc się ciekawego i dochodowego zawodu z perspektywą własnego gabinetu lub pracy w spa czy klubie sportowym. 

 

Dla uczestników pakietu Weekendowego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - otrzymujesz profesjonalny przenośny STÓŁ DO MASAŻU NAJLEPSZEJ NA RYNKU FIRMY AVENO(HABYS) w prezencie!!!

 

Dodatkowo otrzymujesz drugi prezent : szkolenia z technik, które są narzędziem pracy fizjoterapeutów na świecie- GRATIS!!!


Najciekawszy weekendowy pakiet kursów przygotowujący do prowadzenia własnego gabinetu w najniższej cenie w Polsce.

Kurs stworzony z myślą o osobach pracujących i uczących się które chcą szybko i efektywnie nauczyć się dodatkowego zawodu i dzięki przenośnemu sprzętowi mieć możliwość pracy u pacjenta bez ograniczeń czasowych.

Od dziś możesz umawiać się z klientami o dowolnej porze i w dowolnym miejscu co daje Tobie pełną niezależność dodatkowej pracy bez konieczności rezygnacji z etatu -NIEZASTĄPIONE!

Przenośny gabinet? A może praca w renomowanym SPA? Pracuj od razu po szkoleniu!
Otrzymujesz międzynarodowe certyfikaty w języku polskim i angielskim sygnowane przez najbardziej prestiżową organizację masażu na świecie World Massage Federation oraz Europejskie zaświadczenie Szkoły Niepublicznej MEN uprawniające do prowadzenia własnego gabinetu na terenie całej UE, cyfrowe materiały szkoleniowe, gratisowe szkolenia z metod których nie poznasz nigdzie indziej i które dadzą Ci przewagę już na starcie oraz profesjonalny przenośny stół do masażu NAJLEPSZEJ NA RYNKU FIRMY AVENO(HABYS) w prezencie w rewelacyjnej cenie

koszt pakietu 3700zł
(w pakiecie oszczędzasz 3900zł)
UWAGA!!!

Weź ze sobą drugą osobę, a odbędziecie ten kurs w niewiarygodnie niskiej cenie - 2900zł / os.

Pakiet dostępny także w ofercie indywidualnej

Kurs od podstaw dla osób bez przygotowania oraz dla masażystów jako kurs doszkalający.

Na życzenie rezerwujemy zakwaterowanie w naszym Centrum Szkoleniowym w Poznaniu na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na miejscu wygodne pokoje, łazienki, kuchnia, wifi, ogród i parking. Do Twojej dyspozycji.

Terminy wszystkich szkoleń znajdziesz w kalendarzu kursów

Nasze kursy możesz DO WOLI powtarzać gratis!

Aby się zapisać napisz lub zadzwoń

Liczba miejsc ograniczona! Grupy kilkuosobowe. Niepowtarzalna okazja!

 Kurs w terminach:

Poznań: sprawdź tutaj


KURSY ODBYWAJĄ SIĘ W POZNANIU z zakwaterowaniem na miejscu!


 

szkola-masazu@home.pl lub 693-574-232