Masaż to nie tylko przyjemność. To przede wszystkim jedna z naturalnych form leczenia, która opiera się na dotyku. Wywieranie nacisku na poszczególne partie ciała to doskonała, nieinwazyjna terapia przywracająca mięśniom prawidłową pracę, poprawiająca krążenie oraz wygląd skóry. To właśnie dlatego tak wiele osób korzysta z usług masażystów, a liczba osób pracujących w tym zawodzie stale się powiększa. Nie da się jednak ukryć, że masaż jest równocześnie przyjemny i odprężający ? pozwala mięśniom rozluźnić się, dzięki czemu stajemy się spokojniejsi oraz zapominamy o problemach dnia codziennego. Dlatego tak bardzo popularny staje się kurs masażu relaksacyjnego. Katowice są miastem, w którym Trigger oferuje zajęcia szkoleniowe przygotowujące do pełnienia zawodu. Nauka pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych masażystów to najlepsza okazja do tego, aby nabyć niezbędne w tym zakresie umiejętności.

Masaż kamieniami

Większość osób prowadzi siedzący tryb życia. Praca przed komputerem, a w wolnym czasie relaks na kanapie przed telewizorem. To wszystko źle wpływa na aparat ruchu ? mięśnie i stawy przestają wtedy właściwie pracować. Wydziela się więcej dwutlenku węgla, kwasu mlekowego i mocznika, które odkładają się, powodując napięcie mięśniowe. Ich rozluźnienie wymaga profesjonalnego masażu. Jest on także konieczny w przypadku niektórych schorzeń czy urazów. Masaż to również lek na nerwy ? zapewnia uczucie błogości i odprężenia, to dlatego jest oferowany w salonach SPA oraz różnego rodzaju kurortach. Rośnie również zapotrzebowanie na specjalistów, dlatego oferujemy kurs masażu w Katowicach ? zarówno początkujących jak i zaawansowanych masażystów, chcących poznać nowe techniki oraz utrwalić dotychczasowe umiejętności.

Masaż relaksacyjny

Masażystą może zostać każda osoba, która skończy kurs masażu certyfikowany przez MEN. Katowice to jedno z miast, które oferuje szkolenie w tym zakresie. Trigger, jako centrum fizjoterapii, jest szkołą niepubliczną spełniającą kryteria jakości procesu kształcenia ustalone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Programy nauczania przyjęło Kuratorium Oświaty według wymogów akredytacyjnych. Wydajemy również międzynarodowe zaświadczenia MEN, upoważniające do prowadzenia własnego gabinetu lub pracy w SPA na terenie całej Unii Europejskiej. Nasza kadra to profesjonalni fizjoterapeuci, którzy stale rozwijają swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach na całym świecie i skutecznie przekazują wiedzę innym od 15 lat. Kurs masażu w Katowicach to najlepsza okazja do tego, aby poznać tajniki technik relaksacyjnych, ale również leczniczych ? masaż nie tylko odpręża, ale także jest formą leczenia czy profilaktyki. Pozwala rozluźnić mięśnie, dzięki czemu można zapobiec ich kurczeniu. Trigger oferuje przyspieszony kurs, na którym nie pomijamy żadnych podstaw. Przekazujemy wszystkie informacje, a szkolenie można powtarzać. Wielu uczestników chciałoby ponownie przećwiczyć techniki, a my dajemy taką możliwość i to... za darmo. Nie musisz płacić za każdy kolejny kurs, w dowolnym terminie możesz go powtórzyć.

Edukacja

Kurs masażysty w Katowicach to najszybsza i najskuteczniejsza droga do zdobycia upragnionego zawodu. W dwa tygodnie zdobędziesz odpowiednie kwalifikacje. Szkolimy zarówno początkujących masażystów, jak i pomagamy rozwijać się profesjonalistom. Cena kursu obejmuje nie tylko edukację. Zapewniamy również materiały oraz otrzymujesz na własność profesjonalny, przenośny stół do masażu, dzięki czemu po zakończonym szkoleniu będziesz mieć możliwośc, aby od razu zacząć pracę w zawodzie. Jako jedyna szkoła w Polsce dajemy szansę BEZPŁATNEGO powtarzania kursów tyle razy, ile jest to potrzebne. To dodatkowa korzyść, jaką niesie za sobą kurs masażu w Katowicach.

Twój wybór

Kurs masażysty w Katowicach to również możliwość podjęcia indywidualnych szkoleń. Ty decydujesz, jakie techniki chcesz opanować, ile czasu poświęcisz na naukę. Oferujemy również dojazd do Ciebie ? lekcje możesz odbierać zarówno w naszych w pełni wyposażonych placówkach, jak i we własnym domu czy gabinecie, gdzie ma się odbywać kurs masażu relaksacyjnego w Katowicach. Po skończonym szkoleniu będziesz posiadać odpowiednie wykształcenie, które upoważni Cię do wykonywania zawodu ? w ten sposób możesz podjąć kroki w interesującej Cię dziedzinie, która dodatkowo przyniesie wymierne dochody. To przyszłościowy zawód, na który stale rośnie zapotrzebowanie. Coraz więcej osób korzysta z usług masażysty, nie tylko po to, by leczyć niektóre schorzenia, ale również z chęci zrelaksowania się.

Odprężenie

Coraz więcej osób w Polsce płaci za możliwość odprężenia po ciężkim dniu pracy, dlatego coraz bardziej popularny staje się kurs masażu relaksacyjnego. Katowice to jedno z miast, w którym możesz rozpocząć naukę. Zabiegi te oddziałują jednocześnie na ciało i umysł. Wyciszają, pozwalają się rozluźnić, zmniejszają napięcie mięśni i poprawiają krążenie. Nasza oferta obejmuje również kurs masażu kamieniami w Katowicach. To technika znana od wieków, mająca swój początek już w starożytności. Za pomocą gorących kamieni zwiększa się przepływ energii w organizmie. Skuteczność tego zabiegu zapewnia masaż odpowiednich miejsc wzdłuż kręgosłupa oraz na całym ciele, gdzie, zgodnie z dalekowschodnimi poglądami, znajdują się główne ośrodki energii, tzw. czakry. Kurs masażu w Katowicach przygotowuje do pełnienia zawodu masażysty ? to okazja do tego, aby podnieść swoje kwalifikacje w tym zakresie i zwiększyć szansę na wejście na rynek pracy. Nie musisz kończyć studiów ani kilkuletnich kursów. Na naszym szkoleniu poznasz wszystkie niezbędne podstawy i nauczysz się najpopularniejszych technik masażu, które są wystarczające, aby podjąć pracę w zawodzie.

Nie tylko nauka

Kurs masażu w Katowicach to nie tylko zajęcia z profesjonalistami. To również zapewnione noclegi dla naszych kursantów ? szkolenie trwa bowiem dwa tygodnie. Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach, ale istnieje również możliwość podjęcia indywidualnej nauki ? dopasowujemy program do konkretnej osoby i jej oczekiwań. Korzystamy z dofinansowań Powiatowych Urzędów Pracy. Przygotowujemy do prowadzenia własnych salonów oraz pracy w SPA. Każdy kurs zakończony jest certyfikatem na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej ? zdobywasz dyplom w języku polskim i angielskim, który upoważnia Cię do pracy za granicą. Doskonale wiemy o tym, że umiejętności należy stale rozwijać, dlatego umożliwiamy bezpłatne powtarzanie kursów w naszych placówkach. Praktyka to nie wszystko. Zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie własnej działalności nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego bezpłatnie udzielamy porad marketingowych. Nauczymy Cię nie tylko zawodu, ale również tego, jak odnaleźć się na rynku pracy. To stwarza większe szanse na to, że znajdziesz zatrudnienie w swoim fachu. Kurs masażu relaksacyjnego w Katowicach otwiera przed Tobą wachlarz możliwości ? jesteś uprawniony do założenia własnej działalności, ale równocześnie możesz pracować w dowolnym SPA czy kurorcie. To gwarancja, że znajdziesz posadę, ale również będziesz godnie zarabiać ? to opłacalny i przyszłościowy zawód, dlatego warto nauczyć się jego podstaw.

Pełne dofinansowanie

Kurs masażysty w Katowicach może być w pełni dofinansowany przez Powiatowy Urząd Pracy. Pomagamy naszym zainteresowanym w wypełnianiu dokumentów. Jeśli się do nas odezwiesz, otrzymasz pełną instrukcję postępowania. Chętnie współpracujemy również z placówkami szkoleniowymi, Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej, Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie, Związkami Osób Niewidomych, urzędami gmin i powiatów oraz realizujemy również kursy dla osób niepełnosprawnych. Masaż to jedna z najprzyjemniejszych form relaksu ? wiedzą o tym wszyscy, którzy chociaż raz skorzystali z takich usług podczas pobytu w SPA czy w ramach leczenia różnych schorzeń lub przypadłości. Z racji dużego zainteresowania tą profesją, oferujemy kurs masażu w Katowicach, przeznaczony dla każdego, kto chciałby szybko (zaledwie w tydzień) nauczyć się zawodu. Trigger to niepubliczna szkoła, która jednak spełnia kryteria jakości procesu kształcenia ustalone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a program nauczania został przyjęty przez Kuratorium Oświaty, według wymogów akredytacyjnych. Nasi kursanci mogą również brać udział w projektach organizowanych przez Unię Europejską oraz Urzędy Pracy.

Indywidualna nauka

Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach ? dzięki niewielkiemu gronu nauka staje się łatwiejsza i bardziej efektywna. Tylko u nas możesz zamówić indywidualny kurs masażysty. W Katowicach mieści się siedziba naszej firmy, jednak naukę nie musisz pobierać wyłącznie w naszym ośrodku. Oferujemy dojazd w dogodną dla Ciebie lokalizację. Może to być Twój własny gabinet albo mieszkanie. Wszystko z myślą o Twojej wygodzie. Ty decydujesz, jakie rodzaje masażu znajdą się w polu Twoich zainteresowań, a godziny zajęć dostosujesz do swoich obecnych obowiązków. Kurs masażu w Katowicach to propozycja nie tylko dla początkujących, ale również doświadczonych masażystów pragnących rozwinąć swoje umiejętności lub poznać nowe techniki.

Materiały i dożywotnia możliwość nauki

Nasi kursanci otrzymują pełen pakiet materiałów, który będzie służyć zarówno podczas trwania nauki, jak i po jej zakończeniu. Treści w nich zawarte są na tyle istotne i uniwersalne, że chce się do nich wracać nawet po wielu miesiącach czy latach. Dodatkowo wręczamy zainteresowanym prezenty, które ułatwiają szybkie podjęcie pracy w zawodzie. Raz zdobyty certyfikat nie oznacza, że to koniec z nauką. Tylko u nas możesz dożywotnio powtarzać kurs. To idealna okazja do tego, aby dalej rozwijać swoje umiejętności i utrwalać zdobytą już wiedzę oraz wyuczone umiejętności. Chcesz otworzyć własny gabinet? My Ci w tym pomożemy. Doradzimy, jak postępować i jak przygotować się do prowadzenia własnego biznesu. Wszystko z myślą o naszych Kursantach, dlatego kurs masażu w Katowicach to opłacalna inwestycja, która szybko się zwróci, gdy tylko zaczniesz pracę w zawodzie. Nie zawiedziesz się ? pod okiem profesjonalistów zdobędziesz wiedzę, której nigdy nie zapomnisz.

Kurs masażu relaksacyjnego w Katowicach

Wiele osób przeznacza duże kwoty na to, aby móc się odprężyć, szczególnie jeśli forma relaksu wpływa zarówno na ciało, jak i umysł. Taką formą odpoczynku może być masaż relaksacyjny. To doskonała okazja do tego, aby zapomnieć o troskach dnia powszedniego. Z tego względu jednym z najpopularniejszych jest kurs masażu relaksacyjnego w Katowicach. To jedna z propozycji, jakie czekają na przyszłych Kursantów. Ta technika sprawdzi się nie tylko w salonach SPA, gabinetach odnowy biologicznej, ale stanie się także umiejętnością przydatną w życiu prywatnym ? kurs masażu relaksacyjnego w Katowicach może przejść nie tylko ten, kto chce podjąć pracę w tym zawodzie, ale również ci, którzy chcieliby dla własnej ciekawości posiąść nową wiedzę i umiejętności.

Turnus

Kurs masażysty w Katowicach obejmuje nie tylko zajęcia z profesjonalistami, ale również noclegi ? dlatego zapraszamy do uczestnictwa zarówno osoby z Katowic, jak i innych rejonów Polski. Dwutygodniowe szkolenie jest okazją do tego, aby poznać tajniki zawodu, ale również nawiązać kontakty z osobami ?po fachu?. Być może uda się nawiązać z kimś dłuższą współpracę? Wszystko jest możliwe dzięki Trigger. Kurs masażu w Katowicach otwiera przed każdym nowe możliwości rozwoju ? tradycyjne techniki masażu połączone z nowoczesnymi metodami terapii manualnej tkanek to oferta, którą proponujemy już od wielu lat.

Koszty i dofinansowania

Nasza oferta jest korzystna cenowo, ale dodatkowym atutem jest fakt, że kurs może być w pełni dofinansowany przez Powiatowy Urząd Pracy. Jeśli nie wiesz, jak wypełnić dokumenty, nic nie szkodzi. Pomożemy Ci załatwić formalności, abyś jak najszybciej mógł zacząć szkolenie. Udzielamy szczegółowego instruktażu postępowania. Ponadto chętnie współpracujemy z placówkami szkoleniowymi, Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej, Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie, Związkami Osób Niewidomych, urzędami gmin i powiatów oraz organizujemy kursy dla osób niepełnosprawnych.