Kurs masażu Wrocław
Kurs masażu Wrocław Trigger
Kurs masażu we Wrocławiu
Centrum Szkoleniowe Trigger, Wrocław

Nowe Siedziby Zapraszamy do nowych Centrów Szkoleniowych Trigger w Poznaniu i Warszawie. Od 1 kwietnia mamy nową siedzibę Centrum Szkoleniowego w Poznaniu. Czekają na Was pachnące nowością, profesjonalnie przygotowane do nauki masażu pomieszczenia o łącznej powierzchni 150m2. Dom zlokalizowany jest na nowoczesnym osiedlu Parkowym i znajduje się 800m od zjazdu z autostrady A2 niedaleko ul. Głogowskiej w Poznaniu w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Mamy 2 przytulne sale szkoleniowe wyposażone w nowoczesny sprzęt do nauki masaży, 2 niezależne łazienki, kuchnię, gabinet oraz pokoje gościnne. Na miejscu znajduje się bezpłatny parking, ogród, dostęp do internetu oraz catering. Dysponujemy także miejscami hotelowymi. W Centrum prowadzimy szkolenia z zakresu wszystkich masaży przygotowujące do prowadzenia własnego gabinetu lub pracy w placówkach SPA. Prowadzimy kameralne kilkuosobowe kursy grupowe, także DOFINANSOWANE z Powiatowych Urzędów Pracy w całej Polsce. Przygotowujemy do zawodu w ciągu dwutygodniowego, intensywnego szkolenia prowadzonego autorskimi metodami. Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat na druku MEN uprawniający do prowadzenia gabinetu w całej UE, materiały szkoleniowe oraz przenośny STÓŁ DO MASAŻU, abyś mógł zacząć pracować od razu po szkoleniu. Wyłącznie w naszej szkole możesz BEZPŁATNIE powtarzać każde szkolenie aby utrwalić umiejętności oraz nabyć niezbędnej praktyki. Pomagamy także w poszukiwaniu pracy w zawodzie dzięki kontaktom z kilkoma tysiącami placówek zajmujących się masażem w Polsce i za granicą, między innymi gabinetów prowadzonych przez naszych absolwentów w całej UE.

Masaż klasyczny

W poznańskiej siedzibie prowadzimy także kursy INDYWIDUALNE, które wyróżniają się programem dopasowanym do konkretnej osoby. Dzięki temu osoby mieszkające za granicą lub mające niewiele czasu na naukę mogą dokładnie zaplanować swoje szkolenie. Wybierasz termin i masaże, których chcesz się nauczyć, przyjeżdżasz do nas na kilka dni. W tym czasie szkolenie jest dopasowane wyłącznie do Ciebie, uczysz się nawet kilku różnych masaży dziennie pracując z prywatnym nauczycielem oraz modelką w komfortowych warunkach. Przystosowany, klimatyzowany gabinet z własną łazienką, cateringiem i pokojem gościnnym jest wyłącznie do Twojej dyspozycji, aby maksymalnie wykorzystać czas który u nas poświęcasz. Dzięki temu kurs masaży, który w innych szkołach trwa wiele miesięcy w Trigger trwa kilka dni. Opracowaliśmy specjalne techniki ćwiczeń które wykorzystują Twoje możliwości, dostosowując się Twojego sposobu nauki, ponieważ szanujemy Twój czas. Takie szkolenia są nowością w Polsce, zostały stworzone w ciągu 12 lat naszej działalności. Kilkaset osób prowadzących własne gabinety masażu w UE po takich kursach świadczy, że ta forma nauki ma jest niezwykle wydajna i skuteczna. Takie szkolenie możesz zamówić także z dojazdem do Twojego domu lub gabinetu.

Masaż leczniczy

Z myślą o osobach z innych rejonów Polski od kilku lat cyklicznie prowadzimy także kursy w Warszawie. Szkolenia zarówno grupowe, dofinansowane z PUP jak i INDYWIDUALNE odbywają się zawsze w ścisłym centrum miasta. Profesjonalni nauczyciele- fizjoterapeuci z bardzo dużym doświadczeniem przygotują Cię do pracy w zawodzie masażysty. W Warszawie także możesz wybrać między nauką grupową dobierając odpowiedni pakiet masaży przygotowany pod kontem Twojej dalszej działalności lub zdecydować się na intensywne szkolenie INDYWIDUALNE gdzie sam wybierasz czas nauki, termin kursu, rodzaje masażu i regulujesz tempo przyswajania umiejętności wykorzystując maksymalnie czas, który poświęcasz na naukę. Oczywiście jest także możliwość dojazdu do Ciebie.

Możesz starać się o pełne DOFINANSOWANIE szkolenia z Powiatowego Urzędu Pracy- jeśli jesteś osobą bezrobotną- napisz do nas, prześlemy dokładną instrukcję.

Masaż kamieniami

W okresie wakacyjnym proponujemy także kursy w malowniczych ośrodkach wypoczynkowych z wyżywieniem i noclegami. Pracujemy dla Was przez okrągły rok. Możesz skorzystać z kursu weekendowego, intensywnego pakietu szkoleniowego o określonym profilu masaży lub kursu indywidualnego. Gdzie chcesz i kiedy chcesz. U nas każdy znajdzie kurs dla Siebie. Gwarantujemy zadowolenie i pełen profesjonalizm- zadzwoń lub napisz a znajdziemy kurs także dla Ciebie. Zajmiemy się wszystkim, abyś mogła poświęcić czas wyłącznie na naukę wymarzonego zawodu. Liczy się dla nas sukces naszych kursantów, którzy od wielu lat do nas wracają poszerzając umiejętności, które wprowadzają do swoich SPA oraz gabinetów w Polsce i Europie. Dołącz do ELITY ? zdobądź zawód i pracuj o zaraz. Bez zegara i szefa. Zapraszamy