Kurs masażu Kraków
Kurs masażu Kraków Trigger
Kurs masażu w Krakowie
Centrum Szkoleniowe Trigger, Kraków

Masaż staje się coraz popularniejszą formą odprężenia. Dlatego coraz więcej osób podejmuje naukę tego zawodu. Warunkiem rozpoczęcia praktyki jest ukończony kurs masażysty. Kraków to jedno z miast, gdzie mieści się siedziba niepublicznej szkoły Trigger przygotowującej do tej profesji. Ze względu na duże zainteresowanie kursami indywidualnymi wprowadziliśmy kilka jesiennych nowości, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Masaż kamieniami

Osoby, które mają niewiele wolnego czasu oraz konkretne zainteresowania, mogą skorzystać z naszej oferty kursów indywidualnych. Zamawiając kurs 4-dniowy, zapłacisz teraz tylko za 3 dni szkolenia. Opanujesz 8-12 masaży w komfortowych warunkach z prywatnym nauczycielem i modelką w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach. Na miejscu czeka na Ciebie doskonała kadra szkoleniowa, wygodne noclegi i doskonały sprzęt. Nauczysz się masaży, które sama wybierzesz, w wygodnym dla Ciebie terminie. Otrzymasz Certyfikaty w języku polskim oraz angielskim uprawniające do prowadzenia własnego gabinetu masażu w całej UE, dokładne materiały szkoleniowe oraz możliwość bezpłatnych powtórek. W ten sposób zdobędziesz dodatkowe umiejętności i praktykę. Doradzimy także, jak założyć gabinet, zdobyć nowych klientów i cieszyć się nowym zawodem. Możesz traktować masaż jako dodatkową pracę po godzinach lub główne zajęcie. Oferta jest skierowana zarówno do masażystów i fizjoterapeutów, którzy chcą rozszerzyć swoje możliwości i zdobyć nowych pacjentów, jak i do osób początkujących bez wcześniejszego przygotowania, które będą się uczyły masażu od podstaw. Kurs możesz odbyć w kilku miastach, m.in. w Krakowie. Zapraszamy do skorzystania z promocji. Szczegóły kursów indywidualnych znajdziesz w zakładce kurs indywidualny.

Masaż relaksacyjny

Podczas zajęć w niepublicznej szkole Trigger nauczysz się wielu technik masażu. Zależy nam na tym, aby absolwenci byli przygotowani do wykonywania masażu techniką tradycyjną, znaną już od starożytności. Nie pozostajemy jednak obojętni na nowe trendy, dlatego uczymy również metody terapii manualnej tkanek, przygotowującej do pracy nawet w najbardziej nowoczesnych centrach odnowy. Chcemy, aby nasi kursanci znali rodzaje masażu, które nie są znane konkurentom. Dlatego nasza propozycja to nie tylko tradycyjne, znane wszystkim techniki, ale również nowatorskie rozwiązania.

Kurs masażysty

Nasi kursanci sami wybierają, które techniki chcieliby opanować. Jednym z najpopularniejszych kursów jest kurs masażu relaksacyjnego. W Krakowie możesz go odbyć, mając pewność, że posiądziesz niezbędną wiedzę i umiejętności. Dzięki nim możesz nieść pomoc, bowiem masaż poprawia krążenie i działa pozytywnie na układ nerwowy, wydzielając serotoninę, zwaną inaczej hormonem szczęścia. W naszej ofercie znajduje się jeszcze znany kurs masażu kamieniami. Kraków to jedno z miast, gdzie przeprowadzamy szkolenia. Technika ta polega na używaniu zimnych oraz gorących kamieni a także energetycznych kamieni półszlachetnych, które poprawiają przepływ energii w organizmie. To doskonała forma leczenia bólu mięśni, drętwiejących rąk i nieprawidłowej przemiany materii. Działa również zbawiennie na mięśnie, rozluźniając je i niosąc ukojenie.

Dla kogo?

Ze względu na osoby, które ubiegają się o dofinansowanie kursu z PUP wprowadziliśmy także kursy indywidualne dla osób bezrobotnych. Dzięki temu jest możliwość sprecyzowania terminu oraz rodzaju masaży, których będziesz chciał się nauczyć. Jest to bardzo wygodna możliwość dla osób, które są już masażystami lub absolwentami fizjoterapii i chcą nauczyć się poszczególnych, samodzielnie wybranych technik. Oczywiście z takich szkoleń chętnie korzystają także młode mamy, które chcą prowadzić własny biznes lub szukać zatrudnienia, ale nie mogą wyjechać na 2 tygodnie. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem dofinansowanym, ale nie wiesz, jak przygotować dokumenty, napisz do nas - wyślemy Ci szczegółową instrukcję wypełniania wniosku. Szczegóły kursów dofinansowanych znajdziesz w zakładce kurs dofinansowany.

Weekendowa nauka

Natomiast dla osób, które pracują, mamy kursy indywidualne weekendowe. Możesz teraz zamówić dowolny pakiet masaży i nauczyć się go w weekend. Możesz wybrać jeden z naszych pakietów lub stworzyć go samodzielnie, jeśli interesują Cię poszczególne masaże. Chętnie doradzimy, które masaże są teraz najpopularniejsze wśród pacjentów oraz czego warto się nauczyć, aby Twoje umiejętności pozwoliły na założenie gabinetu z konkurencyjną ofertą lub znalezienie dobrej pracy w salonie SPA lub Centrum Odnowy Biologicznej czy klubie sportowym. Z tego tytułu udzielamy też bezpłatnych porad marketingowych. Chcemy, aby nasi absolwenci jak najszybciej rozpoczęli pracę w zawodzie, dlatego w prezencie otrzymują profesjonalny stół do masażu.

Jakość szkolenia

Kurs indywidualny zawsze zapewnia najwyższą jakość szkolenia oraz komfortowe warunki. Takie szkolenia są naszą specjalnością. Ty wybierz formę kursu, my zajmiemy się resztą. Dla tych jednak, którzy preferują naukę grupową, oferujemy zajęcia w kameralnym, kilkuosobowym gronie. Stosujemy amerykańską metodę modułową – naukę tylko konkretnych umiejętności które faktycznie wykorzystasz w terapii. Uczymy zarówno teorii, jak i praktyki, jednak kurs masażysty w Krakowie to przede wszystkim praktyczne umiejętności. Przyjedź do nas i ciesz się nieograniczoną wolnością, wykonując najprzyjemniejszy zawód. Zapraszamy!